PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Jestem na głodzie!!!!

ocenił(a) serial na 10

Z przykrością stwierdzam że mam typowe dla odstawienia narkotyka,syndromy tj;nieustanne wyczekiwanie na 17:00,co jakiś czas przypominanie sobie (barwnego) życia w koszarach (dzięki sokolemu oku i innych),no i najgorszy: po 17 niesamowite uczucie pustki które nie ustępuje zobaczywszy "Tarzana" w gatkach od "Stringa:D....
Reasumując umieram z tęsknoty do MASHA!!!!!Dajcie,proszę choćmy małą daweczkę!!!!!Pleaseeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę światło.......Radar,Sokole Oko...To wy?!!!Henry Blake!!!!Brakowało mi ciebie!!!!MAMOOOOOOOO.........

milka_27

nie ty jedna tak masz.......................

ocenił(a) serial na 10
white_satin

no, ale pozostaje nam jeszcze internet, chociaż żeby ściągnąć 11 sezonów to trochę się trzeba namęczyć...

fanpires

no namęczyc się trzeba zeby to sciagnąć ale czego sie nie robi mi zjaeło to 2 tygodnie po kilka godzin dziennie:))))

ocenił(a) serial na 10
fanpires

O a skąd to się ściąga?! I czy są polskie napisy a jeśli nie to gdzie mogłabym je znaleść? Z góry dziękuję:)

milka_27

http://peb.pl/seriale/159211-ss-m-a-s-h-mash.html

ja sciągam stąd , ściagasz po częsciach a potem rozpakowujesz winrarem
mazna tez z e-mule ale o wiele dłuzej schodzi, na torrencie tez cała seria grasuje

napisy sa na necie chyba do ósmego sezonu
pozdraiwam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones