PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

Drodzy fani serialu M*A*S*H!
Mimo naszych próśb M*A*S*H jak na razie nie znalazł miejsca w jesiennej ramówce TVP 2. 4 lub 3 września(różne programy podają różne daty) zostanie nadany 147 odcinek, a potem serial znika. Szczerze mówiąc specjalnie mnie to nie dziwi. Dopóki jest abonament, TVP i tak, i siak będzie mieć pieniądze na nowe produkcje. Jest nas za mało, żeby coś zdziałać. Do wielkich telewizji trzeba pisać w wielkich ilościach.

Ale widzę też inny wariant. Znacie TV Puls? Część udziałów w tej telwizjii posiada amerykańska korporacja FOX. A kto robił M*A*S*H? FOX właśnie(jeszcze do spółki z CBS). To telewizja o małej oglądalności, nie ma wpływów z abonamentu, więc oglądalność to dla nich sprawa "być albo nie być." Widzicie już do czego zmierzam? Nie udało się u TVP 2 spróbujmy u TV Puls. Dla nich nawet te parę tysięcy fanów M*A*S*H'a podbijających oglądalność to zawsze jakiś urobek. Co Wy na to? Skoro Puls zamierza puszczać "Simpsonów", to dlaczegoby nie spróbować z M*A*S*H'em? Co o tym sądzicie?

Żeby było jasne, nie chcę konkurować z akcją w TVP 2. To nie wybory prezydenckie. Uważam po prostu, że warto pukać nie tylko do jednych drzwi...

To e-mail do TV Puls: kontakt@pulstv.pl
A to adres na stronę internetową: http://www.pulstv.pl/ (mają nawet forum, można też dać głos)

Flying_Soul

zawsze mówiłam, że telewizja niepubliczna jest lepsza ;)

ocenił(a) serial na 9
Flying_Soul

szkoda.... ja znam TV Plus...
Ale nie posiadam... :(
w d*** z TVP
i oni się dziwią że coraz mniej osób abonament płaci...

użytkownik usunięty
Flying_Soul

Może jakiś przykładowy E-Mail? Chyba lepiej będzie wyglądać jak listy będą podobne bo wtedy będzie można "wrzucić je do jednego worka"

ocenił(a) serial na 10

Hej. To okropne, że chcą zdjąć M*A*S*H'a! Zostanie on zastąpiony Tarzanem! Proszę, wszystko tylko nie to! Flying_Soul genialny pomysł aby wysyłać listy do PULS'u! MiKa napisałam przykładowego meila, jednak nie jest to szczyt szczytów i lepiej, żeby ktoś go zredagował.
Witam szanowny zarząd telewizji niepublicznej PULS

Zwracam się do Państwa w sprawie emisji serialu „M*A*S*H”. Serial ten dotychczas był emitowany w telewizji publicznej TVP2, niestety ostatni odcinek zostanie wyemitowany trzeciego września. Zwracam się z prośbą aby w telewizji PULS był on dalej emitowany. Serial ten ma wielu fanów, nie tylko z Polski. „M*A*S*H” jest serialem, którego akcja toczy się w czasach wojny w Korei. Film ten jest przesycony śmiesznymi gagami, ale nie jest to produkcja, która ma na celu tylko rozśmieszenia widza. Serial ten także ma przesłanie. W kilkudziesięciominutowych odcinkach, bohaterzy uświadamiają nam jak bezsensowna jest wojna, jakie zło ze sobą niesie. Jestem więcej niż pewna, że wiele osób znajdzie trzydzieści minut wciągu swojego zapracowanego dnia aby zasiąść przed telewizorem i obejrzeć „M*A*S*H’a” na kanale PULS.
Życzę wysokiej oglądalności
XYZ
List wydaje mi się troszkę zbyt agresywny jak na wielką prośbę.
Mam nadzieję, że PULS da się ubłagać i puści "M*A*S*H'a" Może być od początku.

sandwich

Witam,

zwracam się do Państwa w sprawie emisji serialu „M*A*S*H”. Serial ten dotychczas był emitowany w telewizji publicznej TVP2, lecz niestety po wakacjach TVP planuje zaprzestanie jego emisji na początku 6 sezonu(cały serial ma ich 11). Zwracam się z prośbą aby w telewizji PULS był on dalej emitowany. Serial ten ma wielu fanów, nie tylko z Polski. Została zawiązana nawet strona( http://ratujmymasha.wordpress.com/ ) mająca na celu przywrócenie "M*A*S*H'a" na antenie TVP 2, jednak niestety nie odniosła on skutku. Serial ten jest przesycony śmiesznymi gagami, ale nie jest to produkcja, która ma na celu tylko samo rozśmieszenia widza. Serial ma również ważne przesłanie. W kilkudziesięciominutowych odcinkach, bohaterzy uświadamiają nam jak bezsensowna jest wojna, jakie zło ze sobą niesie. Jestem więcej niż pewna, że wiele osób znajdzie trzydzieści minut wciągu swojego zapracowanego dnia aby zasiąść przed telewizorem i obejrzeć „M*A*S*H’a” na kanale PULS.
Życzę wysokiej oglądalności

XXX
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nieco przerobiona wersja e-maila Sandwich, można wysyłać ten lub pisać własne, do wyboru do koloru. Fani M*A*S*H'a, walmy drzwiami i oknami, kiedyś musi nas ktoś wpuścić :P

ocenił(a) serial na 10
Flying_Soul

To co ludziska wysyłamy listy? Trzeba skrzynkę PULSu zbombardować e-mailami z prośbami.

ocenił(a) serial na 10
Flying_Soul

Właśnie napisałam do Puls!I jestem z siebie dumna:D I wam radzę to samo...Uczucie dumy gwarantowane:)

Flying_Soul

Dobry pomysł.
Dziś wieczorem na ratujmymasha.worpdress.com znajdzie się nowy wpis ;)

Tener

Już jest :)
http://ratujmymasha.wordpress.com/2008/09/03/2-podejscie/

ocenił(a) serial na 9
Tener

Moment, to jest więcej niż 147 odcinków?!

ocenił(a) serial na 9
Coward

tak, odcinków jest 256
a te pawiany...
z szanownej TVP2...
sobie tak po prostu...
przerywają emisję!!!

ocenił(a) serial na 10
Kurza

Wszyscy kochamy wspaniałe TVP za puszczanie wartościowych filmów w godzinach nocnych oraz zdejmowanie dobrych serial i dawanie w zamian jakiejś szmiry. Super, dwa ostatnie odcinki przegapiłam. W gazecie się pomylili i napisali, że we wtorek były ostatnie odcinki. Ehh... Tak więc listy w dłoń i walimy do PULSu. A właśnie wysłaliście już swoje meile? Głupio mi tak samej. >.<

ocenił(a) serial na 9
sandwich

O rrany!
256?! A oni sobie tak po prostu przerywają emisję?! Wkurzyli mnie emitowaniem cyklu "Kocham kino" w nocy i recitalem Jacka Kaczmarskiego o 1 w nocy, ale z tym już przesadzili!
I za co my do cholery mamy płacić abonament!?
Za te szity, którymi nas karmi każda telewizja!? Przecież telewizja publiczna, powinna nas edukować, udostępniać kulturę, interesować, a wątpię czy "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" mają cokolwiek wspólnego z edukacją...
Beznadzieja! Beznadzieja! Beznadzieja!
PULS? Obawiam się, że nie mam tego programu...

ocenił(a) serial na 8
Coward

abonament jest na gwiazdy tańczą na dodzie i tego typu wielkie, wręcz przełomowe produkcje telewizyjne... jak oni to ładnie ujmują "największe wydarzenie sezonu" :)

masakra

ocenił(a) serial na 8
Flying_Soul

Witam.

Tak samo jak wy jestem wkurzony na to że zdjęli naszego MASHa. Dlatego jestem za tym aby wysyłać codziennie jednego maila do TVP i Pulsu z prośbą o przywrócenie naszego serialu. Jak będzie nas więcej to na pewno się uda. Jak jesteście pierwszy raz w dniu przy komputerze to wysyłajcie maila. Jeden mail dziennie każdego z nas może przywrócić nasz seral. Proszę was to może naprawdę pomóc!

ocenił(a) serial na 8
Flying_Soul

ja właściwie w tej sprawie. A tvp ma wykupione pozostałe odcinki? może to głupie pytanie ale mnie strasznie nurtuje. Jak MASH leciał dawno temu to puścili wszystko czy tez się zatrzymali w połowie? pamięta ktoś?


aha maila wysłałem:)

ocenił(a) serial na 10
fietu

Wydaje mi się, że mają. Dzięki za wysłanie listu. Też już swój wysłałam.

Flying_Soul

a ja nie mam pulsa :( a tak chcialabym ogladac :(

ocenił(a) serial na 10
karolina93_10

Hej ludzie co się z Wami dzieje!? Co taka cisza?

użytkownik usunięty
Flying_Soul

i co? słychać coś?

Już się prawie odzwyczaiłem od serialu M*A*S*H

ocenił(a) serial na 10

Ja też. Zwłaszcza, że Puls nie odpisuje, na filmwebie cisza, na http://ratujmymasha.wordpress.com i http://www.4077.pun.pl/forums.php też. Coś mi mówi, że jeżeli chcemy jeszcze obejrzeć M*A*S*Ha to tylko na DVD. ;/

ocenił(a) serial na 9
sandwich

Podejrzewam, że może jeszcze w przyszłym roku będą powtarzać, a jak nie w przyszłym, to w następnym...
Bardzo często go powtarzają na wiosnę, jak nie mają co wcisnąć po południami...

ocenił(a) serial na 9
Coward

Co z tego. że będą powtarzać, skoro tylko pierwszą połowę. Ja na przykład nie widziałem, lub nie pamiętam późniejszych odcinków, a bardzo chciałbym zobaczyć w tv. Akurat tak się złożyło, że ostatnio pora emisji serialu bardzo mi odpowiadała (po powrocie z pracy) zawsze czekałem 16:30 czy 17:00 i oglądałem sobie 2 odcinki. Nie za dużo, nie za mało, akurat w sam raz. DVD to nie to samo, nie ma tego oczekiwania. Mam nadzieję, że coś wyjdzie z waszej akcji i tv wyemituje kolejne odcinki M*A*S*H. W przeciwnym razi pozostaje kupno serialu na DVD.
Pozdrawiam serdecznie Paweł.

ocenił(a) serial na 10
pawelzaw

Paweł nasz akcja z PULSEM już się skończyła. Listy jakie wysłaliśmy do telewizji można policzyć na palcach jednej ręki. Możemy jedynie się modlić, że TVP zlituje się nad nami i puści M*A*S*Ha latem.

ocenił(a) serial na 9
sandwich

No i oto MASH powrócił. Codziennie o 13:55.
Aha, na pewno zdążę.

Flying_Soul

Ja po prostu uwielbiam ten serial..
wrócił na antene tvp2. ale co z tego??
jeżeli wtedy gdy on jest puszczany w telewizji.. ja na przykład siedzę w szkole ;/.

Flying_Soul

można przypuszczac ze tvp2 specjalnie najpierw sciaga super serial a później <jak juz wraca na antene> puszcza go w takich godzinach ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones