PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

mam pytanie czy może mi ktoś powiedzieć co stało się z Radarem??? Z góry dzięki:)

tragediia

Radar O'Reilly opuścił serial na początku ósmej serii. W pierwszych trzech seriach grana przez niego postać pojawiała się w każdym odcinku, jednakże począwszy od 4 serii jego postać zaczęła być marginalizowana tak, że w siódmej serii pojawił się zaledwie w połowie odcinków. Gary Burghoff miał pierwotnie opuścić serial pod koniec 7 serii ale ostatecznie stało się to na początku serii 8 kiedy nakręcono dwuczęściowy odcinek pożegnalny. Rolę "Radara" przejął Kapral Klinger.


Źródło: Wikipedia

ocenił(a) serial na 8
white_satin

Tylko że w tvp żadnych odcinków pożegnalnych nie było. Oglądam wszystkie odcinki i po prostu zniknął bez żadnego wyjaśnienia. Te łośki znowu puszczają nie po kolei.

ocenił(a) serial na 9
Rezun

bo mają nie po kolei w głowach! :/

tragediia

Ej, on chyba nie odszedł. Po prostu go chwilowo nie ma.
Skoro TVP wyemituje pierwsze 6 sezonów, a On odszedł w 8...

ocenił(a) serial na 10
Tener

Radar jeszcze będzie się pojawiał, ale rzadko

ocenił(a) serial na 9
psotka114

Puszczają po kolei - odszedł w sezonie ósmym, mamy sezon szósty. Wikipedia podaje, że w ostatnich sezonach grał coraz mniej, w siódmym wystąpił tylko w połowie odcinków. Sami cytowaliście zresztą, takie to trudne do pojęcia?

użytkownik usunięty
tragediia

Radar został ranny i prawdopodobnie odesłany do domu. A w którymś z poprzednich odcinków pokłócił się z Aldą. Może to zaważyło, że zniknął z serialu. Szkoda, lubiłam go.

ocenił(a) serial na 9
tragediia

ale wczoraj Radar wystąpił w odcinku w którym Gorące Wargi podejrzewała że jest w ciąży i Radar musiał pożyczyć swoją królicę Pusię do testu.

Kurza

Radar pojawił się po raz ostatni w 2-częściowym odcinku "Good-Bye Radar" (8x04-8x05). Wrócił do domu, bo jego wujek zmarł i zwolnili go, żeby mógł pomagać matce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones