PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

a dowcipy tam serwowane będą raczej żałosne niż śmieszne. Jednak zaczęłam oglądać z mamą, która pamięta jak to pierwszy raz puszczali za komuny jeszcze. I bardzo szybko się przekonałam, że to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy stary serial komediowy. Humorem przewyższa wszyskie inne produkcje, np. Allo Allo. Dwójka miała dobry pomysł, żeby odkurzyć nieco ten serial. Nie raz dosłownie leżałam ze śmiechu. Sokole Oko rządzi!!!

karolcia16wisienka

Dokładnie, na tym serialu się wychowałem gdy byłem mały, teraz rodzice twierdzą że przez ten serial mam takie głupie poczucie humoru :D

ocenił(a) serial na 8
Avast

W pełni się z tobą zgodzę! Też się na tym wychowywałem i jakoś nigdy nie mam dość M*A*S*H'a. Ile razy bym go nie oglądał, to zawsze mnie śmieszy!

karolcia16wisienka

Moim zdaniem nie ma co porównywać "MASH" i "Allo Allo". To zupełnie inny humor. Wg mnie są porównywalne poziomem, ale w swoich dziedzinach, kolejno humorze amerykańskim i angielskim. Poza tym MASH zawiera elementy dramatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones