PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 206
ocen
7,8 10 1 34206
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

zmiana godzin emisji i tylko dwa razy w tyg. a potem nie wiadomo czy w ogóle będzie emisja ..
apel do fanów piszcie do TVP o to aby nie wstrzymywać emisji M*A*S*H !!!!!
oto adres kontaktu do TVP:
http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

kivinka

cóż... tvp odstawia czasami jaja...

faktycznie 2 i 3 listopada emisja ok 15:00, a potem dopiero w kolejnym tygodniu: 9 i 10 listopada również ok. 15:00. A jeszcze później to 16XI (poniedziałek)...i znowu o 15:00:(

Ach TVP... niedość, że nie puścili "Goodbye, Farewell and amen" to teraz jeszcze to:(

ocenił(a) serial na 10
kivinka

Też mnie to denerwuje, zawsze czekam na ten serial , a wtedy bez żadnej zapowiedzi po prostu zmienili porę emisji.. Tak się nie robi...

TVP robiła już wiele "wałków" z MASHEM, to nie pierwszy raz. Ale za każdym razem jest to tak samo wkurzające ;)

kivinka

TVP to TVP. Coś nie lubią naszego M*A*S*H`a. Liczy się oglądalność, a nie zdanie widzów. Podłączam się do akcji, chociaż mam wszystkie odcinki i będę je trzymał na dysku do czasu aż nie wyjdzie oficjalnie na DVD

ocenił(a) serial na 9
d4rek

d4rek a podzieliłbyś się?
Kurcze, jako że mieszkam na stancji nie mam na stanie TV, próbowałam przez znajomych zdobyć choćby jeden sezon ale kiszka. <smutna minka>
Byłabym bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wdzięczna.

kawka_i_

No ja niestety do sieci tego nie wrzucę bo poprostu mam za słabego neta (nestrada nie bardzo nadaje sie do wsyłania) . mogę powiedzieć, że sezony 1-5 sa na forum darkwarez (wymagana rejestracja-darmowa).Resztę z lektorem (bez ostatniego odcinka) znajdziesz na torrenty.org (rejestracja płatna parę złotych).

ocenił(a) serial na 9
d4rek

kłopot w tym, że znajomy próbował ściągnąć ale jedna tylko seria załmowała mu 6 giga na kompie więc nie dało rady. Ściągałabym sobie po woli sama po jednym odcinku ale mam iPlusa więc totralnie chu... internet. Szkoda...

kawka_i_

całość u mnie waży okolo 35 gb juz skompresowane do rmvb. W tym wlsnie formacie jest na torrenty.org popakowane w paczkach.

ocenił(a) serial na 9
d4rek

Dzięki bardzo za info.
Mam jeszcze tylko jedno pytanko skąd ściągałeś napisy?

kawka_i_

Na torrennty.org są wrzucone odcinki z lektorem. Na darkwarez.pl różnie ale z lektorem tez jest chyba pierwszych 5 sezonów. Wiec nie było problemu z szukaniem napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones