PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Dlaczego scenarzyści robią z widza idiotę? Dlaczego w trakcie jednej rozmowy telefonicznej głos Kurdej słyszymy jako głos Gośki a innym razem jest to opiekunka Wojtusia, Joanna?
Niech się zdecydują.

ocenił(a) serial na 6
Panna_Freddy_K

hahaha, jestem tego samego zdania, bo aż sama się zakręciłam w tym. niby że Gośka, a teraz opiekunka. WAT

ocenił(a) serial na 1
Panna_Freddy_K

Serial słaby to scenarzyści trzymają ten sam poziom..

kamiloza

Masz rację. Oglądam z przyzwyczajenia. Ale to co zrobili z Kurdej to jakaś kpina ;)

ocenił(a) serial na 10
Panna_Freddy_K

Bo początkowo miała ją zastąpić, ale zaszły zmiany w scenariuszu.

Panna_Freddy_K

Z tym juz przegieli. Widac, ze zmieniali zdanie w ostatniej chwili co do postaci. Bez sensu.

cocco03

Myśleli, że widz nie zauważy :>

Panna_Freddy_K

Maja nas za idiotów ;p cóż....:D

cocco03

Ale chyba rzeczywiście jest tak, że "tfurcy" tego wybitnego tasiemca myślą, że robią serial dla idiotów, którym mogą wszystko wcisnąć. I poniekąd mają trochę racji, bo oglądalność nadal jest kosmiczna :D Ludzie się irytują, ale oglądają nadal, więc właściwie ekipa nic nie traci. M jak miłość jest jak perpetum mobile, osiągnęło taką popularność, że od dawna nikt nie musi się starać, poziom serialu spadł na łeb, ale biznes się kręci.

LiLuLa

Dokładnie. Człowiek ogląda choć 90% postaci i wątków irytuje xD I zapewne większość widzów to ludzie oglądający serial od początku,nowych widzów nie przybywa. Dla starych nie trzeba się starać bo i tak z przyzwyczajenia będą oglądać ;p

Panna_Freddy_K

No jednak w grupie 16-49 czyli tej docelowej MjM jest ciągle 1 z regularną oglądalnością ponad 2 milionów. Pozostałe 4,5-5 milionów jest poza docelową. Ostatni odcinek przed wakacjami miał 5.85 miliona ogólnie, a w docelowej 1.93 miliona i było trzecie z racji mundialu.

adamo001

Oo to spora oglądalność.

Panna_Freddy_K

Cos w tym jest. A z tą mafią kolejna porażka się zapowiada ;)

użytkownik usunięty
Panna_Freddy_K

Oni robili zawsze z widza idiote:)

Widziałam ostatnio wywiad z Koroniewską, która też zastanawiała się nad takim posunięciem reżyserów.
Widocznie tego czemu Kurdej raz jest Gosią a raz Asią nie wiedzą nawet najstarsi Górale ;p

użytkownik usunięty
Panna_Freddy_K

W tym serialu nigdy nic nie wiadomo :)

Panna_Freddy_K

Lubie ją, ale za dużo jest jej wszędzie. Zaczyna nudzić.

WielkiSzu

Basia to nowa "gwiazda" na salonach usłyszałam ostatnio xD

ocenił(a) serial na 4
Panna_Freddy_K

Ma swoje pięć minut to musi brać wszystko co się trafi.

andre_

Musi brać wszystko jak leci bo za chwilę może "stracić zasięg" :D

WielkiSzu

Macie rację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones