PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Kasia&Marcin

ocenił(a) serial na 7

Kto się cieszy, że ta para najprawdopodobniej się zejdzie? :-)

Aselka

JA :D

ocenił(a) serial na 7
Salt88

I wrócili do siebie, jak miło :-)

Aselka

bardzo fajnie od początku kibicuje tej parze oni są sobie przeznaczeni.

ocenił(a) serial na 7
Salt88

Też tak myśle :) fajnie się patrzy jak Marcin stara się o Kaśkę

ocenił(a) serial na 4
Aselka

Czy ja wiem, to wszystko jakieś takie sztuczne.

Gdyby byli ze sobą od razu, od kiedy się poznali (wtedy co to Kaśka chciała wyjść za mąż z rozsądku :D ), to miałoby sens. Teraz po tych wszystkich kombinacjach to już żadna miłość, a tylko tanie, serialowe gierki.

ocenił(a) serial na 7
andre_

czy ja wiem, mieszkali ze sobą zaprzyjaźnili się, Kaśka się zakochała od razu Marcin jak widać dopiero później ale zawsze Kasia była dla niego ważna choćby jako przyjaciółka wiec nie jest to takie złe ;-)

ocenił(a) serial na 4
Aselka

No właśnie tu się różnimy, dla mnie takie "przyjaźnienie się" na zmianę z "miłością" do tego jeszcze przy jednoczesnym mieszkaniu i pracowaniu razem itp. perypetiach jest sztuczne i wydumane, typowo serialowe.

Gdy wpadli na siebie i Kaśka poczuła co to jest miłość od pierwszego wejrzenia (w porównaniu z tym co czuła do tego mdłego policjanta) , to wtedy był potencjał na fajnie poprowadzony związek, niestety "scenarzyści" musieli to spieprzyć koncertowo, dokładając bohaterom wydumane perypetie sercowo/serialowe.
Szkoda.

ocenił(a) serial na 7
andre_

Zepsuli w pewnym sensie bo nie chcieli zmieniać Marcinka podrywacza

Aselka

Przede wszystkim w końcu Kasia nie jest denerwująca. Ale jako aktorka jest świetna- w Przyjaciółkach ma teraz w trzecim sezonie genialną rolę którą jestem zachwycony :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

a w których konkretnie odcinkach wystepuje w przyjaciolkach? w tym sezonie :-)

Aselka

O kurcze, troche trudno mi jest pisać, bo nie do końca pamiętam. Ale na pewno była w 8 i 9. Chyba jeszcze w 2,3 i 4. W każdym odcinku chyba tego sezonu się pojawiła choćby na moment, bo jest tam jako jedna z tych ważnych drugoplanowych postaci.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Okej :)

ocenił(a) serial na 4
adamo001

W Przyjaciółkach jest wręcz fenomenalna w MJM trochę irytująca była z tym usidlaniem Marcina ale od momentu gdy podwiozła Jankę wydaje mi się że postać jest lepiej prowadzona przez scenarzystów.

Sir_KriS800

Jej postać po tym krótkim zniknięciu wróciła jakoś tak "z życiem" :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Po takich przejściach z Marcinem zmieniła się ;)

Aselka

Ja nie. Kaśka jest beznadziejna, wiecznie obrażona, apodyktyczna i przemądrzała. W ogóle do siebie nie pasują. Poza tym pamiętam jeszcze jak się Marcinowi na początku narzucała - no aż mi go było żal.

ocenił(a) serial na 7
Noane

Mi się bardzo podobały ich "początki" jak Marcin zaczął ją podrywac itd a ona ślub odwołała :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones