PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575929}
6,0 456
ocen
6,0 10 1 456
Mad Love
powrót do forum serialu Mad Love

Witam, właśnie mi się skończyły odcinki HIMYM (a do następnego jeszcze ze 3 tygodnie). Szukam nowego fajnego sitcomu na poprawę humoru. Wszedłem na to forum, bo zauważyłem, że gra tu aktorka, która grała Stellę w HIMYM. Wprawdzie tam jej nie znosiłem, bo chyba była najnudniejszą ze wszystkich dziewczyn Teda, ale może tu ma lepszą rolę. Tak czy inaczej - jeszcze nie obejrzałem nawet odcinka "Mad Love", ale widzę, że panuje opinia, że to serial wtórny wobec HIMYM. Napiszcie mi proszę, czy ten serial jest chociaż trochę śmieszny (choć w połowie tak jak HIMYM) czy mam szukać innego sitcomu? Jeśli ten jest słaby, to czy mógłby mi ktoś polecić jakiś fajny sitcom. Mój gust mieści się między "Przyjaciółmi", "HIMYM" a "The 70s show". Muszę szybko coś znaleźć, bo już mi brakuje tego typu humoru.

Alquimista

Polecam Big Bang Theory, ale tam humor jest bardziej geekowski, podobnie jak w świetnym angielskim IT CROWD. Bardzo mi się podobały Scrubs- Hoży Doktorzy, a z nowszych Community.
Z dobrych można wymienić też:
30 Rock, słabsze odcinki przeplatają się z bardzo dobrymi, mnóstwo nagród w ameryce
Mr. Sunshine z Methew Perrym (mało śmieszny ale da się oglądać)
Dwóch i pół, niektóre teksty zwalają z nóg
Rising Hope- strasznie absurdalny podobny do świetnego Świata Według Malcolma.

ulvar

Sarah Schalke czyli Stella gra główną role w Scrubs więc jak ci się w HIMYM podobała to koniecznie je zobacz gdyż rola Stelli nawiązuje poniekąd do jej roli w Scrubsach

ulvar

MIało być:Sarah Schalke czyli Stella gra główną role w Scrubs więc jak ci się w HIMYM mało podobała to koniecznie je zobacz gdyż rola Stelli nawiązuje poniekąd do jej roli w Scrubsach, ale tam gra bardziej rozwiązłą doktorkę (fantazja o złodzieju jabłek na meksykańskiej plantacji np)

coś mi edycja wariuje

Alquimista

Ja też jestem fanką "Przyjaciół" i "HYMYM" i polecam Ci "Big bang theory". Jak ktoś już wcześniej napisał - część gagów jest w innym stylu, ale nie brakuje też takich fajnych, sarkastycznych dialogów jak w dwóch wcześniej wspomnianych serialach. Także mnie się bardzo podoba :D

Alquimista

A ja ogladam śmieszny serialik Hot in Cliveland :)

Alquimista

w sumie tak ostatnio oglądam bo na hbo puszczaja ,a wspomnienia mam z tym serialem z dzieciństwa - 3 planeta od słońca :) hah nic nie pamiętam mimo ,że jako dziecko oglądałam. Aczkolwiek śmieję się jak nienormalna przy tym serialu.

no dla mnie najlepsze: HIMYM , on ona i dzieciaki, 2 planeta od słońca :)

euphorie8

3 planeta była genialna. Plasuje się w u mnie w pierwszej dziesiątce najlepszych seriali komediowych. Choć gdybym maił porównywac Big Bang jest moim zdaniem lepszy.
Polecam też mało znany ale bardzo zabawny serial angielski Inbetweeners o perypetiach nastolatków w liceum. Dostępny jest na you tube z napisami PL.
Tak mnie zachęciłeś wzmianką o Przyjaciołach że odświeżyłem sobie 3 ostatnie sezony przez weekend:)

ulvar

a ja polecam jak nie ogladales różowe lata 70-te :) jeden z lepszych sitcomow jaki widzialam :)

Alquimista

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc! Obejrzałem kilka odcinków paru polecanych przez Was seriali. Big Bang Theory to niestety nie do końca ten typ humoru, którego potrzebuję. Fajny, ale momentami mnie nudził. Kiedyś go obejrzę, ale nie teraz. Mr. Sunshine okropny - Methew Perry nie bardzo ma tam z kim grać chyba:-( Ostatecznie zacząłem oglądać Scrubs - Hoży doktorzy. Miałem co do tego duże obawy, bo nie przepadam za serialami medycznymi, ale po 3 odcinkach się wciągnąłem i już jadę 2 sezon. Oczywiście Różowe lata 70-te - The 70s show wymiatają. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam wszystkich fanów seriali komediowych.

ocenił(a) serial na 8
Alquimista

Mad Love mi się podoba :) śmieszne jest ;]

Alquimista

co do BIG Bang to pierwsze kilka odcinków też mnie nudziło, ale oglądałem bo akurat były przerwy w innych. wkręciłem się tak od ok 6 odcinka 1 serii, a w drugiej serii płakałem ze śmiechu przy każdym odcinku.
PS. Mad love coraz lepszy.

polecam jeszcze Ekipę entrouage, o życiu amerykańskiej gwiazdy filmowej oraz tak głupi że aż śmieszny blue mountain state

Alquimista

A ja polecam Modern Family.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones