miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Mama - nic

1992

26m
6,5 309  ocen
6,5 10 1 309
Opowieść o fantastycznej historii, jaka przydarzyła się pewnej mamie i jej czworgu dzieciom. Pewnego dnia dzieci namówiły mamę, by wzięła udział w konkursie na najlepsze... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dla młodzieży
Mama - nic

produkcja Polska

Opowieść o fantastycznej historii, jaka przydarzyła się pewnej mamie i jej czworgu dzieciom. Pewnego dnia dzieci namówiły mamę, by wzięła udział w konkursie na najlepsze zdjęcie do plakatu reklamowego. Mama poszła, zrobiono jej zdjęcie, wygrała konkurs i kiedy plakat ukazał się na mieście . . . zniknęła. W czterech kolejnych odcinkach dzieci przeżywają różne zabawne przygody związane z "niewidzialną" mamą, którą one widzą, ale inni ludzie - nie. [www.filmpolski.pl]

TOP seriale z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Seriale dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Niezły (jak na polskie warunki), i lata 90

wczoraj przypadkiem trafiłam na jeden odcinek i mimo tego, że ciekawym fabularnie go raczej nazwać nie można, to obejrzałam z fascynacją do końca. te ciuchy, te wystroje wnętrz - no inna rzeczywistość po prostu :) aż mi się przypomniały kosmicznie kolorowe, wyszywane cekinami bluzki mamy :)

rano

ale gówno

ocenił(a) serial na 1

zastanawiam sie po co komu takie dziadowstwo jak ten mini serial?.Juz jako dzieciak się nad tym zastanawialem i ostatnio przypadkiem obejrzalem jeden odcinek i pytanie powróciło.Serial jest nudny,nieciekawy,naiwny bez sensu i z koszmarnymi dzieciakami w głownych rolach 1/10 to moja ocena.