PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677081}

Masza i niedźwiedź

Masha i Medved
7,7 2 674
oceny
7,7 10 1 2674
Masza i niedźwiedź
powrót do forum serialu Masza i niedźwiedź

Świetna kreskówka, która pokazuje, że rosyjskie filmy animowane mają się bardzo dobrze..:)

ocenił(a) serial na 9
checkolada

Używasz liczby mnogiej.
Co jeszcze oprócz tej kreskówki możesz polecić ze współczesnej rosyjskiej produkcji?

Olaf_Ragnarson

serial animowany Śmieszaczki (Смешарики )
z WIKI: Kikoriki (ros. Смешарики, niem. Kikoriki) – rosyjska kreskówka dla dzieci. Stworzono 208 odcinków, każdy po 6 minut i 30 sekund. Pierwszy odcinek wyemitowano w rosyjskiej telewizji 7 lipca 2004. W Polsce premiera serialu odbyła się 19 września 2011 roku na kanale Nickelodeon Polska.

ocenił(a) serial na 10
Oleg_P

Dokładnie

checkolada

Noo napewno lepiej niż polskie... Taki Pan Toti...hmm...ciekawy , wręcz przerazajacy i tani wizualnie jak barszcz...
Ps.fajny też jest angielski Lew Raa Raa- mały halasliwy lew.
Plastycznie super, coś a la Miś Uszatek, Koralgol (fr) i inne, ręcznie animowane.

ocenił(a) serial na 1
checkolada

nie mają się bardzo dobrze. Masza i Niedźwiedź to kreskówka o brzydkiej grafice, z wynikiem czego zasługa to 1

ocenił(a) serial na 10
NOS_4_A2

Grafika to najmniej ważna rzecz, zwykła forma. Za to treść jest najważniejsza, a ta jest genialna

makarow

W czym tresc jest genialna?

HeartQW

Nie wiem czym sie tu zachwycac? To ani nie bawi ani nie uczy. Bohaterka to maly, wredny dzieciak z ADHD torturujacy zwierzeta. No ubaw po pachy

ocenił(a) serial na 3
xochitl86

Też mam takie zdanie, bajka jak dla mnie jest mega irytująca, Masza kojarzy mi się z laleczką Chucky, zarówno z wyglądu, jak i charakteru.

ocenił(a) serial na 10
checkolada

Zgada się. Człowiek swoje lata ma, a kładę się czasem ze śmiechu jak to oglądam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones