PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297439}

Mindfreak - Iluzjonista Criss Angel

Criss Angel Mindfreak
6,9 1 216
ocen
6,9 10 1 1216
Mindfreak - Iluzjonista Criss Angel
powrót do forum serialu Mindfreak - Iluzjonista Criss Angel

Ten serial jest żenujący. Traktuje ludzi jak debili.... Najgorsze jest jednak to, że mu się to udaje - średnia 8,8.......

Ludzie! Ruszcie trochę mózgownicami! A jeżeli takiego czegoś nie posiadacie to przeczytajcie jaki to gatunek: "fantasy, SF". Tylko co to znaczy zapytacie? To znaczy, że to jest FIKCJA!

Słabe efekty, amatorski montaż, kiepska muzyka i gra. Do tego forma "reportażu" mają dodać wiarygodności wówczas kiedy robione są te "czary". Tutaj montaż jest już prawidłowy.

Nie jestem fanem iluzjonistów, niemniej jednak, z szacunku dla naprawdę genialnych przedstawicieli tego gatunku zadaję pytanie:

Jakim prawem ten telewizyjny goguś, porównuje się do najznakomitszych "magików" wszech czasów???

netis7

a Ty tą mózgownice posiadasz? jak tak to uzasadnienie FIKCJI tym ze ktos przydzielil serial pod gatunek SF jest co najmniej ...ŻENUJĄCY :/
Po drugie logiczne jest ze ILUZJA jest FIKCJĄ wiec nie wiem czego Ty sie spodziewasz po iluzjonistach, nadnaturalnych mocy czy dobrej iluzji? Więc nie obrazaj tych ktorzy lubią iluzje i ten serial, bezmózgami pozbawionymi smaku. Nie lubisz tego, nie Twoj gust, nie jestes zadnym znawcą to nie krytykuj i nie obrazaj ludzi.

Black_Kitty

ILUZJONISTA* to człowiek, który poprzez swoją zręczność potrafi "oszukać" widza.

Ten film to wyłącznie montaż plus ewentualnie efekty specjalne. Taką "iluzję"** to ja też mogę zrobić (na domowym komputerze).

Przepraszam jeśli Cię uraziłem, ale to ten człowiek obraża ILUZJONISTÓW*.

* ILUZJONISTA - ktoś kogo szanuję
** "iluzjonista" - ktoś kim gardzę

netis7

Gdybyś oglądał to byś wiedział ,ze w jedyn z odcinkow mówili ,że Criss Angel czyta w myślach. Bo jakby to inaczej wszystko wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 6
__Cleo Sertortii13

To pokaż prawdziwego ILUZJONISTĘ. Zostaw krytykę dla siebie.
Jeżeli piszesz że umiesz zrobić - zrób, czekamy z niecierpliwością.
Efekt iluzji - wywołanie u widza wrażenia, iż robi się rzeczy pozornie sprzeczne z prawami fizyki poprzez zastosowanie odpowiednich trików.
Coperfield też pokazywał swoje sztuczki ( pokazywał jak są montowane ) - to jak go nazwiesz ?

netis7

Zgadzam się z netis7 w 100%, wiekszych durnot juz dawno nie widziałem, 9/10 trików moze wykonac praktycznie kazdy przy pomocy odpowiedniego montazu , efektów oraz "przypadkowych gapiow" ;)

ocenił(a) serial na 1
netis7

Zgadzam się absolutnie! Takie pier*olenie na antenie! Obejrzałem dzisiaj na tv4. Wychodził z zakopanej trumny, oczywiście nie pokazywali co w tej trumnie robił, nagle zaczął padać przez nikogo "niespodziewany deszcz", no to wszyscy wyciągnęli parasole, a "deszcz" nieprzewidziany przez meteorologów lał tak jakby stali obok wodospadu... po ponad półtorej godziny wielki iluzjonista wyjechał z ziemi jakby stał na jakimś podnośniku... musiałbym się chyba konkretnie narąbać żeby to zrobiło na mnie wrażenie. I jeszcze cała ta otoczka... wszyscy ubrani na czarno, wszyscy z chusteczkami w rękach, a jego matka nawet kwiatek przyniosła... no przecież jaja jak berety!!!

netis7

Mi też się to za bardzo nie podoba. Może to i fotomontaż czy coś, ale czuję takie zło gdy to oglądam. Pewnie ktoś powie, że jestem zbyt religijny, ale on mi się wydaje jakby był jakiś opętany czy miał tę "moc" od szatana. Nie polecam oglądać. Takie moje zdanie. ;/

mati1507951

Up: Moja mama powiedziała to samo! Według niej Criss ma układy z szatanem ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
mati1507951

A ile masz lat? Takie pytanie się nasuwa... bo młodych wierzących ludzi łatwo zastraszyć opowiadaniem, że Potter to zło, że wróżbici to zło (tak, bo naciągają ludzi, ale to z szatanem, w którego zresztą nie wierzę, nie ma nic wspólnego...). Ja odnoszę wrażenie, że Criss jest bardzo dobrym człowiekiem, przynajmniej z tego, co widzę na ekranie. Kocha swoją matkę, lubi zwierzęta, dzieci. To iluzja i tyle. W necie pewnie można znaleźć wyjaśnienia jego trików. Kurczę, że też katecheci i księża tak wszystkim straszą. Metal zły, fantasy złe, karate złe. A ja wam mówię: nie bójcie się. Opętania to wg mnie typ choroby psychicznej. Wiara w Boga ma podobno dodawać siły i odwagi... a tu widać, kościół ciągle straszy...

ocenił(a) serial na 8
Xandriaquee

Jeśli ktoś ogląda materiały o sztuce iluzjonistycznej to wiedz że coś się dzieje, jeśli Criss Angel słucha techno ,heavy metalu ,czarnego rocka to już wiedz że coś się dzieje, to znak że zaczął diabeł jak wścieknięty atakować.Ludzie za dużo graja w demoniczne gry komputerowe ,Diabolo,Dagones drank , ot taka moja dygresja.Pozdrawiam w imieniu Natanka . xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones