PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 714
ocen
7,1 10 1 89714
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata

Najlepszy!

ocenił(a) serial na 10

Oglądałam chyba każdy odcinek, i oglądałam go nie raz i obejrzałabym jeszcze z parę razy . Genialny, aczkolwiek do momentu kiedy Karol schudł a miejscę prawdziwej Alinki zajeła prawdziwa żona Żaka. Wtedy coś się popsuło :(

filmowa1fw

Dokładnie...Te stare odcinki- to było coś!

ocenił(a) serial na 9
filmowa1fw

Zgadza się. W starych odcinkach Alinka była rewelacyjna. Nowa Alinka popsuła klimat.

filmowa1fw

Ja bym jeszcze dodała - od kiedy Kurski się przestał pojawiać.

ocenił(a) serial na 10
filmowa1fw

Absolutnie zgadzam się z powyższymi wpisami, uwielbiam ten serial, oglądam go zawsze, kiedy tylko mogę, wręcz do przysłowiowego znudzenia (które oczywiście jest niemożliwe, bo serial jest genialny), ale odkąd zaszły "epokowe" zmiany, coś się w nim popsuło. Moją ulubioną postacią jest Kurski, ale ogólnie uważam, że fenomen filmu leży w tym, że tutaj złożyło się sporo doskonałych rzeczy równocześnie: od samego początku - absolutnie genialna, doborowa obsada, świetnie odtwarzane role nawet przez początkujących aktorów, grających w nim gościnnie, rewelacyjny scenariusz i pomysły na gagi, do tego doskonałe wyczucie oczekiwań widza na "komedyjkę lekką, łatwą i przyjemną". Ten serial bije rekordy. :) Pozdrawiam jego Fanów. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones