PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704202}

Mozart w miejskiej dżungli

Mozart in the Jungle
7,6 3 917
ocen
7,6 10 1 3917
7,0 5
ocen krytyków
Mozart w miejskiej dżungli
powrót do forum serialu Mozart w miejskiej dżungli

To teraz pozostaje czekać na premierę u nas lub napisy...

ocenił(a) serial na 8
Nethvoy

obejrzałam wczoraj cały sezon na Amazonie. Jasne, ma swoje minusy (Hailey zdecydowanie za szybko idzie ta nauka dyrygowania, poza Rodrigiem, Hailey, Glorią i Thomasem nie obserwujemy właściwie rozwoju innych postaci, orkiestra jako zbiór muzyków praktycznie nie występuje, a szkoda, bo większość tych postaci jest świetna), ale też ciekawe odniesienia do aktualnej dyskusji (do jakiego stopnia sztuczna inteligecja może zastąpić człowieka, kilka gorzkich sugestii, na temat tego, że świat, nie tylko wielkiej muzyki, wciąż musi jeszcze dużo zrobić w kwestii równouprawnienia). Jest Tokio, rytuał picia herbaty, jeże (jeże są boskie), papież, motocykle i szalony cosplayer, a nawet coś na kształt wywoływania duchów. I teraz znowu przyjdzie czekać rok-dwa na kolejny sezon.

undula

Ok, a jest jakiś legalny sposób na obejrzenie u nas na Amazon Prime? Chciałem skorzystać i wykupić chociaż na miesiąc, ale widzę, że nie ma takiej możliwość u nas w Polsce :/ . Pozostanie mi chyba tylko czekać na napisy...

ocenił(a) serial na 8
Nethvoy

w wersji z napisami chyba nie, ja oglądałam bez. Na napisy będzie pewnie trzeba poczekać, bo z tego, co czytałam, polska wersja platformy nie jest jeszcze dostępna. Jest natomiast możliwość skorzystania z siedmiodniowej promocji - wtedy za nic nie płacisz. Potem przez pół toku to 3 eur miesięcznie, ale w każdej chwili mozesz zrezygnować - mam nadzieję, że polski amazon prime będzie dysponował podobnymi promocjami.

Nethvoy

Oczywiście wszystko zależy od stopnia znajomości języka, ale akurat w MITJ angielski jest dość prosty. Dodatkowo warto włączyć sobie angielskie napisy - sama tak oglądałam asekuracyjnie, bo czasem pojawiają się jakieś terminy muzyczne lub aktorzy innych narodowości mówią coś szybko i z właściwym dla siebie akcentem i nie zawsze od razu wyłapuję ze słuchu o co chodzi. Także napisy bardzo ułatwiają sprawę. Jeśli więc posługujesz się angielskim na poziomie oscylującym wokół średniozaawansowanego, to śmiało korzystaj z 7-dniowego triala na Amazon Prime :)

lovelyscarface

Jeżeli jest możliwość, to wygodniej ogląda się jednak serial z napisami, tak jak koleżanka wyżej napisała, raczej służą za asekuracje. No cóż, kiedy chciałem wykupić abonament to nie chciało przejść ze względu na region, a trial przejdzie? Pewnie dane z karty trzeba podać, więc co do tego mam wątpliwości.

Nethvoy

Mnie przeszło bez problemu :) I tak, trzeba podać nr karty.

ocenił(a) serial na 10
lovelyscarface

To prawda. Też oglądałam z angielskimi napisami, a moja znajomośc tego języka nie jest super biegła. Ja akurat oglądałam trochę nielegalnie i oddzielnie pobierałam napisy english-subtitles.

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten serial za wszystkie innowacje, relacje, charaktery, sytuacje. Wszystko składa się w jednolitą całość. Nie powiem, też brakowało mi orkiestry jako całości. Bo jednak Rodrigo ciągle mówił, że jego rodziną jest orkiestra.
Liczę na to, że Cynthia wyjdzie ze swojej dolegliwości. Uwielbiam Saffron Burrows w tej roli. Nie dosyć, że piękna kobieta, to jeszcze bardzo przyjemnie słucha się jej głosu, taki piękny, głęboki głos <3

ocenił(a) serial na 7
undula

Może i dużo ciekawych postacii ale jednak odcinki trwaja 25 minut i jest ich 10 i trzeba skupić się na kilku wybranych .
Była w ogóle premiera 4 sezonu w polsce?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones