PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431429}

Na granicy prawa

Canterbury's Law
6,7 62
oceny
6,7 10 1 62
Na granicy prawa
powrót do forum serialu Na granicy prawa


Canterbury's Law od piątku 12 czerwca o godz: 17:00 w POLSACIE !!!

Serial ma tylko 6 odcinków, więc Polsat wyemituje cały ten serial będzie emitowany od piątku 12 czerwca do piątku 19 czerwca.

W końcu doczekałam się tego serialu w polskiej tv i to nie w kablówce z czego się cieszę. Nic tylko się cieszyć :)

W Polsacie przetłumaczyli tytuł tego serialu jako "Na granicy prawa".

NATIOREIRO

Fajny serial bardzo mi się podoba. A wiadomo dlaczego ma tak mało odcinków??

NATIOREIRO

Jak dla mnie serial super! obejrzałam 6 odcinków i zastanawiam się dlaczego FOX nie emituje dalej????? Pierwszy odcinek wciągający, pozostałe też. Julianna Margulies eleganco się sprawdza w tej roli. Świetne są te jej nietypowe metody pracy, zupełnie jak Housea, chyba dlatego tak się wkręciłam. Naprawdę dobrze zapowiadający się serial jak można było go zdjąć?!?! Po za tym cudowna tytułowa MUZYKA!!!! http://www.treeadams.com/ i jeszcze w 4 odcinku - The Pierces - Secret, podobno już leciała w kilku serialach ale ja słyszałam ją tu po raz pierwszy. Polecam jak najbardziej tylko ostrzegam, że można chcieć więcej a niestety nie! Na otarcie łez zaczęłam oglądać Ally Mcbeal chociaż temat ten sam :)

ocenił(a) serial na 7
kacha121

Serial rzeczywiście (tak jak w Housie) przedstawia nietypowe i kontrowersyjne metody wykonywanie swojej pracy. Obecnie możemy oglądać wiele tego typu produkcji, ale ta naprawdę jest bardzo ciekawa. I żałuję, że Polsat wyemituje tylko 6 odcinków. Dzisiaj obejrzałam dopiero trzeci, ale już uważam ten serial za bardzo udany i mam nadzieję, że polska telewizja wyemituje jego kontynuację (jeśli ona jest/będzie).

ocenił(a) serial na 10
Kinga_im

serial amerykański "Canterbury's Law" ma tylko 6 odcinków i nie ma więcej dawno skończyli go kręcić.

użytkownik usunięty
Kinga_im

A jam małe pytanie (pewnie nie do tematu, ale trudno):
W piątym odcinku (czw. 18.06) Elizabeth używa pewnego skrótu coś w rodzaju AIG/IJ. Używa go w czasie rozmowy z ojcem w "restauracji". Zastanawiam się czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, chociażby fonetycznie jak on brzmiał? Liczę, że jednak ktoś to wychwycił ;)

D. A. G. - Deputy Attorney General

zastępca prokuratora generalnego :)

grynew

A ja powtórze pytanie: Z jakiego powodu zakończyli kręcić ten serial ? Naprawdę był świetny ! Dzisiaj na Polsacie obejrzałam ostatni odcinek, i w sumie trochę nie podobał mi się koniec .. bo nie wiadomo co dalej .. :/
Czemu tak świetnie zapowiadające się seriale, muszą kończyć się po kilku odcinkach, albo 1 sezonie ?

ocenił(a) serial na 10
wercia214


ja już jestem po całym 1 sezonie na Polsacie mile mnie zaskoczyli, że puścili ten serial naprawdę szkoda że w USA nakręcili tylko 6 odcinków ale podobno dlatego że mieli słabą oglądalność tego serialu więc zakończyli go :(

ocenił(a) serial na 10
NATIOREIRO

Ten serial jest CUDOWNY :) myślałem że jest więcej niż 6 odcinków :( Powinni wznowić jego produkcję ale tak się pewnie nie stanie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones