PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 336
ocen
8,2 10 1 32336
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Dlaczego Minato zapieczętował tylko połowę czakry lisa w Naruto? I co z drugą połową? Niech mi ktoś to
wytłumaczy, bo całkowicie się pogubiłam.

ocenił(a) serial na 10
szarosen

bo chakra kiubiego jest ogromna i fizycznie nie dało się zapieczętować całości

karbaro

a kushina nie miała czasem zapieczętowanej całości...?

ocenił(a) serial na 10
szarosen

A drugą połowe zapieczętował w sobie.

baniak105

jak w sobie, jeżeli umarł? to co się stało z tą czakrą po śmierci minato?

ocenił(a) serial na 8
szarosen

pewno żniwiarz ją zeżarł :)

Real4ever

jaki bezsens, połowa czakry rozpłynęła się w niebycie... e_e

ocenił(a) serial na 8
szarosen

no ale widzisz jakie Naruto miał problemy jedynie z połową czakry, a co mówić dopiero o całej ? cholernie ciężko by było ją opanować, wręcz to jest chyba niemożliwe

Real4ever

nadal nie wiem co się stało z drugą połową no ale okej

ocenił(a) serial na 8
szarosen

a to nie było tak, że reszte Minato wziął ze sobą ? jeśli tak to czakra jest u żniwiarza. jak znajde czas to musze jeszcze raz obejrzeć ten odcinek jak Minato pieczętował Kuramę bo nie wytrzymam :D

Real4ever

Czyli Kurama jest pozbawiony połowy swojej czakry. Czyli nawet gdyby Obito schwytał Dziewięcio- i Ośmioogoniastego, żeby wybudzić Dziesięcioogoniastego, to i tak nie byłaby to pełna forma Dziesięcioogoniastego, bo brakowałoby połowy czakry Kuramy.

Poza tym. Jeśli połowa czakry była w Minato, a Minato umarł, to ta czakra powinna się uwolnić. Inaczej ludzie specjalnie pieczętowaliby bestie w ludziach, których potem by od razu zabijali, żeby pozbawić bestie mocy... Też już nie wytrzymuję i wszystko mi się miesza. :P Niektóre elementy tego anime są bardzo pogmatwane. :D

ocenił(a) serial na 10
szarosen

boże dziewczyno przy którym odcinku ty jestes ? poczytaj troche mangi

karbaro

nie mam dostępu do mang, odcinki obejrzałam wszystkie oprócz fillerów xd w sumie mogłabym czytać skanlacje, ale nie mam na to czasu i siły

ocenił(a) serial na 10
szarosen

OGLĄDAJ FILERY !

karbaro

stracę połowę życia na to XDD

ocenił(a) serial na 9
szarosen

Nie, nie, nie, nie oglądaj fillerów, trzymaj się od nich z dala!! Skup się na mandze. Druga połowa czakry Kuramy jest zapieczętowana w Minato.
[SPOILER ALERT]
Widać to, gdy Naruto i Edo-tensei-Minato przybili żółwika i dwie połowy czakry się spotkały.

NetBielecki

Dzięki. No właśnie wolę mangi od anime, zazwyczaj mają lepszą fabułę... To znaczy tak było w przypadku Fullmetal Alchemist, gdzie miałam możliwość porównać mangę i anime (Brotherhood) - niestety w ekranizacji wycięli kilka świetnych wątków. No dobra, poza FMA nie bardzo się znam na m&a... Ale zabrałam się za Naruto, pierwszą serię znam głównie z mang, do mang z drugiej serii już nie mam dostępu i dlatego oglądam anime, chociaż szczerze wolałabym poznać fabułę z mangi. (Chociaż anime Naruto ma jedną przewagę nad mangą - ten cudowny soundtrack...!)

Dzięki za wytłumaczenie.

ocenił(a) serial na 9
szarosen

To jest bardzo....bardzo dziwne :D Przecież w chwili śmierci Jinchuuriki 8-ogoniastego uwolnił się jego Bijuu. Minato zapieczętował chakrę Yin Kuramy w sobie, tak więc po śmierci owa chakra powinna zostać uwolniona - ale być może lis się nie uwolnił ze względu na to, że użył techniki boga śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones