PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie 3 sezonu? Zdjęcia z planu itp.? Z tego co wiem to zaczęli już kręcić także może ktoś coś wie :)

ocenił(a) serial na 10
hearther

a jak się skończył 2 sezon umarł franciszek czy nie?

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

Nie, ale w ostatniej minucie okazało się, że Franciss dalej choruje i Nostradamus mu potwierdził, że umiera.

ocenił(a) serial na 9
hearther

Data premiery pierwszego odcinka będzie w pt 9 października. Sezon będzie miał prawdopodobnie 22 odcinki ale nie wiadomo bo czas kręcenia jest krótki ( od 30 czerwca do 2 grudnia) W nowym sezonie mają dodać dwie nowe postacie a jedną obsadzą ponownie ( w sensie powróci ). Amy Dudley
Osoby które zostaną dodane to: Amy Dudley i jej mąż Robert Dudley ( nwm kto będzie ich grać ). Osobą która powróci to Karol IX Walezjusz był on w pierwszym sezonie ale w drugim go nie było i teraz powraca żeby uczyć się od Franciszka ( spoiler on nie będzie za bardzo zainteresowany ). Kilka zdjątek: https://pbs.twimg.com/media/CI7uvo7WIAAN9fT.jpg // https://pbs.twimg.com/media/CI7uv0nWIAErhtg.jpg // https://pbs.twimg.com/media/CI7uwQwWoAI7-v4.jpg // https://pbs.twimg.com/media/CI7uv_2W8AEGApt.jpg // https://pbs.twimg.com/media/CJ4aSFCXAAAvZBb.jpg // https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11703365_807237349345 572_620031497487472639_n.jpg?oh=c2fbd879c8fc802bc01d3ce355138dec&oe=56186337

Pozdrawiam ! :D

ocenił(a) serial na 10
JasonStatham

Dziękuję! Ja jeszcze gdzieś wyczytałam, że do obsady ma dołączyć aktorka grająca królową Elżbietę, a sceny z jej udziałem będą się rozgrywały na dworze angielskim. Leith ma mieć wątek romantyczny z Claudią, a Greer znajdzie sposób aby znowu przebywać w pobliżu Marii i pozostałych dziewczyn. Najbardziej jestem ciekawa co będzie z Franciszkiem, jak długo pożyje... mam nadzieję, że co najmniej do końca sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
hearther

Ja właśnie też jestem ciekawa co z Franciszkiem. Nic nie piszą o jego śmierci. To było pewne że Leith będzie mieć romans z Claudią. A co do Elżbiety to ona będzie teraz grała są nawet jej zdjęcia z jednej ze scen w wannie. A mnie ciekawi co teraz będzie z wątkiem Kenny i Basha to jest moja ulubiona para i kurcze no nwm jak się to skończy. A Ty jaką parę lubisz najbardziej ?

ocenił(a) serial na 10
JasonStatham

Ja też strasznie lubię Kennę i Basha (chociaż na początku nie byłam aż taką fanką), także chciałabym żeby się zeszli, ale nie sądzę po tym jak Kenna chciała go wykorzystać i oszukała z tą ciążą. Jedna zdecydowanie najbardziej uwielbiam Mary I Francissa razem, dlatego drugi sezon był dla mnie momentami nie do zniesienia. Na Conde nie mogłam patrzeć ;/ Mam nadzieję, że trzeci sezon będzie trzymał poziom, bo jak do tej pory tak naprawdę każdy odcinek mi się podobał.

ocenił(a) serial na 9
hearther

Ty też miałaś takie odczucia że w pierwszym sezonie chciałaś żeby to Mary była z Bashem ? Bo ja tak miałam. Ale teraz wiem że Mary na niego nie zasługuje. Teraz chcę żeby Kenna była z Bashem ale też pomału zaczynam czuć że na niego zasługuje. A co myślisz na temat Franciszka i Loli ? Bo w sumie pasowali by do siebie. Kurcze im więcej ten serial ma odcinków tym bardziej jest zaplątany. No ja nie mogę się doczekać 3 sezonu

ocenił(a) serial na 10
JasonStatham

Nie, ja od początku byłam team Franciss i nie wyobrażam sobie Mary z kimś innym. To samo jeśli chodzi o Francissa, jakby miał być z Lolą to chyba bym przestała oglądać. Lola za to pasuje mi do Lorda Narcissa :) A co do Basha to go bardzo lubię, ale nie z Mary, bardzo mi pasowało jak był z Kenną, ale tak jak napisałaś przestaje ona na niego zasługiwać. Chociaż nie pogniewałabym się gdyby jeszcze ich ze sobą połączyli. Ja to w ogóle zaczęłam oglądać Reign tak naprawdę niedawno i obejrzałam całe dwa sezony naraz w ciągu 4 dni, także odkąd skończyłam to też nie mogę się doczekać 3 sezonu i nie wiem jak wytrzymam do października.

ocenił(a) serial na 9
hearther

Ja własnie uważam że październik to zbyt odległy termin, premiera 3 sezonu powinna być we wrześniu. Zupełnie zapomniałam o Lordzie Narcisse, ale w takim razie co z Katarzyną ? Ja jestem ciekawa jakie rozwiązanie planują na ten 3 sezon. Mam nadzieję że nie zepsują tego i nie uśmiercą Franciszka i Maria nie wyjedzie do Szkocji. Ciekawe w jaki sposób Greer zbliży się do Marii i czy będzie z Leithem bo pasują do siebie ?

ocenił(a) serial na 10
JasonStatham

Z tego co pamiętam to Lord Narcisse zdradził Katarzynę i w ostatnim odcinku Franciszek wyrzucił ją z zamku, a z ostatniej sceny można wywnioskować, że będzie knuła przeciwko Marii razem z Elżbietą więc myślę że wątek miłosny Katarzyny i Lorda się już skończył :) Też mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie nie uśmiercą Franciszka, chociaż według historii byli oni ze sobą naprawdę krótko, ale jednak to serial więc nie muszą się aż tak sztywno tego trzymać. Co do Greer i Leitha to ja też jestem ich fanką i chciałabym żeby jeszcze się zeszli :)

hearther

Mam nadzieję, że nie zabiją Franciszka bo naprawdę bardzo go lubię! :) Lecz myślę, że powinniśmy się na to nastawić. Termin jest zbyt odległy. Juz nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 10
hearther

Opisy ;)

"FRIDAY, OCTOBER 9

SEASON PREMIERE

REIGN
“Three Queens, Two Tigers” — (8:00-9:00 p.m. ET) (TV-14, DS) (HDTV)

ONLY ONE QUEEN WILL REIGN — Queen Mary (Adelaide Kane) struggles to hold on to her power in Scotland amidst Queen Elizabeth’s (Rachel Skarsten) campaign to sabotage her with the help of a new ally in Queen Catherine (Megan Follows). Meanwhile, with Francis’ (Toby Regbo) fate at odds and Elizabeth distracted by temptation in her first love, Robert Dudley (Charlie Carrick), both queens struggle to rule. Torrance Coombs, Celina Sinden, Anna Popplewell, Jonathan Keltz, Craig Parker and Rose Williams star. Holly Dale directed the episode written by Laurie McCarthy (#201). Original airdate 10/9/2015."



"FRIDAY, OCTOBER 16

REIGN
“Betrothed” — (8:00-9:00 p.m. ET) (TV-14, DSV) (HDTV)

ELIZABETH’S ALLIANCE WITH CATHERINE BACKFIRES — Elizabeth (Rachel Skarsten) must deal with the political backlash of harboring Catherine (Megan Follows) in England, while Catherine is imprisoned upon her return to France. Mary (Adelaide Kane) is forced to make some difficult decisions about securing Scotland’s future and Lola (Anna Popplewell) is conflicted in her feelings for Narcisse (Craig Parker). Toby Regbo, Torrance Coombs, Celina Sinden, Jonathan Keltz and Rose Williams star. Fred Gerber directed the episode written by Lisa Randolph (#302). Original airdate 10/16/2015."

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

Tytuł 3x02

REIGN
“Extreme Measures” — (8:00-9:00 p.m. ET) (TV-14, SV) (HDTV)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones