PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Jak wam się podobała ucieczka, zdrada, walka no i oczywiście wielkie oświadczenie na końcu odcinka?! Ja osobiście uważam, że to ściema i Mary wcale nie jest w ciąży, myślę, że chce ratować Franisa :)

ocenił(a) serial na 8
MademoiselleKier

Też myślałam, że to finał ale jednak za tydzień jest 22 odc. w którym ukaże się ktoś ciekawy :D 21 odc. meega, dawno się tyle nie działo. Co do końcówki też wydaję mi się, że Mary ściemnia (OBY)

MademoiselleKier

Tez uważam że to ściema z ciążą. Bylam pewna że jak to wymyślila to powiedziala o tym Franciszkowi :D i ja wypuścił. Ale najwidoczniej nie.

Sophie ukaże ukaże już sie nie umiem doczekać :D

ocenił(a) serial na 8
Kamila9191

Czekałam na to kiedy się ona pojawi i czy w ogóle pojawi. Po promo - niestety - jestem troszkę zawiedziona. Myślałam, że przedstawią ją podobnie jak w filmie "Złoty wiek": upudrowana kobitka. A ta tutaj to wow i wrr :D Zobaczymy.

Pamiętacie jak w wizjach Franciszek umierał? Maria płakała i wymieniała jakieś imienia. Wydaje mi się, że Franciszek wygra tą śmieszną walkę i w następnym sezonie będą próbować żyć razem by na koniec sezonu był wielki bum, czyli jego śmierć.
Nie jestem pewna, ale to dziecko, które Maria urodziła było wiele lat po śmierci Franciszka. I wtedy była już w Szkocji i knuła przeciwko Elżbiecie.

ocenił(a) serial na 9
Wercia1501

Maria urodziła dziecko w Szkocji i Elżbieta została matką chrzestną syna Marii, ale na chrzest nie przyjechała tylko wysłała złotą chrzcielnicę. Później prawdopodobnie była w ciąży, która była skutkiem rzekomego gwałtu. Czytałam, że z bliźniakami, ale nie wiadomo co się stało...Cóż z Frankiem dzieci nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones