PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 053
oceny
7,5 10 1 2053
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Arcydzieło!

ocenił(a) serial na 10

Ciekawa fabuła, dobra grafika i dobrany dubbing. To właśnie ma ten serial że jest ekstra! A to moje oceny:

1 sezon Szkielety 4/10
2 sezon Węże 6/10
2 sezon Kamienna Armia 5/10 bo mało oglądałem
3 sezon Reaktywacja 7/10
4 sezon Turniej 10/10
5 sezon Opętanie 6/10
6 sezon Podniebni Piraci 10/10

Tak więc pierwsze sezony były słabe, Reaktywacja była nudna na początku ale ostatnio na CN oglądałem i spodobała mi się. Turniej był epicki, na duchach trochę zanudzili a Piraci były też epickie. Uwielbiam ten serial <3

ocenił(a) serial na 10
luki877

Zgadzam się co do serialu. Kocham go. Jak dla mnie wszystkie sezony były super, każdy sezon był lepszy od poprzedniego oprócz sezonu szóstego. Nie mówię że był słaby bo był genialny, ale chyba sezon piąty był nieco lepszy. Bardzo dużo wiedziałam o szóstym sezonie(w końcu czekałam na niego 8 miesięcy więc ciężko było unikać spoilerów) więc może to dlatego. Ale i tak był EXTRA.
I LOVE NINJAGO!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
luki877

A wogólę ma być sezon siódmy. Ciekawe kiedy i o czym będzie. PS. Jak wiesz kiedy będzie to możesz napisać, ale jak wiesz o czym będzie to nie pisz bo spoilery psują mi zabawę, tak jak z sezonem szóstym. :)

ocenił(a) serial na 10
izauczen4

podobno ma być we wrześniu ale nie wiem

ocenił(a) serial na 10
luki877

Na bank będzie później bo sezon szósty miał być w marcu a przełożyli na kwiecień. Ale było by super jakby był na czas.

izauczen4

Jest o władcach czasu (Akroniksie i Kruxie)

użytkownik usunięty
Komandor_Rex

Kto wie, może będzie jeszcze jeden sezon, w którym to Garmadon powróci...

ocenił(a) serial na 4
luki877

Ja natomiast uważam że to gniot. Z jednego prostego powodu.
To bajka lego czy serial animowany ?
Bo poza lego ludkami nic tutaj nie jest z klocków. Nie tego oczekuję po serialu czy filmie z LEGO w tytule.
Do dziś nic nie przebije Lego th Movie, gdzie nawet woda i wybuchy były z klocków.
Na fanbazie ninjago zrobiono serial, który można swobodnie było wyciągnąć z otoczki lego ludków i zrobić z nich zwykłe ludzkie postaci z pięcioma palcami u rąk a nie chwytakami.
Oglądnąłem i zawiodłem się. Nie tego się spodziewałem jak wspomniałem po produkcji z Lego w tytule.

settokaiba

Jednego przecież nie wyklucza drugiego - to jest serial animowany przeznaczony głównie dla najmłodszych wiec owszem jest też bajką.

Mnie akurat cała historia wciągnęła zapewne dlatego że lubię Azjatyckie klimaty ;)

ocenił(a) serial na 6
luki877

Nie rozumiem czegoś. Serial na netflixie zaczyna sie od węży a nie szkieletów, podobnie to wygląda patrząc na tytuły odcinków na filmwebie. Ty natomiast wspominasz, ze seria o wężach to drugi sezon (chodzi mi o sezon w którym Lloyd terroryzuje wieś dla cukierków i uwalnia kolejne klany węży) ...

ocenił(a) serial na 8
protekcjonalny_mua

Kiedyś tak było oficjalnie. Gdy Netflix dostał prawa to ze szkieletów zrobiono podajże 10 odcinków pilotażowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones