PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 811
ocen
7,6 10 1 31811
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Kiedy był emitowany pierwszy raz nie byłam specjalną entuzjastką, obejrzałam tylko kilka odcinków. Za to niedawno trafiłam na niego ponownie - i tym razem dałam się wciągnąć na całego. Jeden z lepszych polskich seriali, może nie aż tak brutalny i "brudny" jak Pitbull, ale pokazujący podobny, niepokojący świat. Bardzo dobra rola Szyca - z czasów kiedy jeszcze "grał", a nie już tylko "występował".
Nie powstaje u nas zbyt wiele dobrych produkcji, ale jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć coś zrobionego dobrze, a przy tym wzbogaconego o akcje inspirowane sprawami z pierwszych stron gazet, to naprawdę warto.

ocenił(a) serial na 10
royen

"Kiedy był emitowany pierwszy raz nie byłam specjalną entuzjastką, obejrzałam tylko kilka odcinków. Za to niedawno trafiłam na niego ponownie - i tym razem dałam się wciągnąć na całego. Jeden z lepszych polskich seriali, może nie aż tak brutalny i "brudny" jak Pitbull, ale pokazujący podobny, niepokojący świat." Może jesteś za głupia, żeby zrozumieć ten serial? Szyc był w tym serialu zaj*bisty, podobnie jak Małaszyński. Do tego można dorzucić Chyre oraz wspaniała muzyke. Pitbull i Oficer stoją na tym samym poziomie, bo 3 sezon Pitbulla był zdeczka <chu8owy> Wez pomysl zanim cos napiszesz..

pitixpl

To, że mam inne zdanie niż ty, nie oznacza że możesz mnie obrażać. A gdybyś przeczytał dokładnie zauważyłbyś, że rola Szyca akurat w tym serialu mi się podobała - w przeciwieństwie do większości tego co robi teraz (że o jego najnowszym filmie kinowym nie wspomnę).
I nie napisałam, że gorszy niż "pitbull", tylko że w trochę inny sposób przedstawia świat, a to zupełnie co innego.

ocenił(a) serial na 10
royen

No czytajcie ze zrozumieniem:D.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

serial faktycznie bardzo dobry,ale nazywanie autorki wątku"zbyt głupia" to już duża przesad,tym bardziej,że nie zauważyłam,by wypowiedziała się negatywnie o filmie.to,że za pierwszym razem była zniechęcona do oglądania nie znaczy,że nie może wyrazić swojej opinii.jej wypowiedz uważam za pomocną i na temat,a Ty zastanów się jakich słów używasz.

ocenił(a) serial na 10
saratoga12

Nie ma litosci dla leszczy

saratoga12

Nie ma to jak napisać pean na cześć serialu i zostać za to zjechanym przez....fana. ;)
No chyba, że się pogniewał za to, że nie pokochałam serialu od razu, ale cóż, do wszystkiego trzeba dojrzeć :)

ocenił(a) serial na 7
royen

:D

ocenił(a) serial na 8
royen

Jak ktoś "komentuje" po przeczytaniu pierwszego zdania to co się dziwić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones