PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 811
ocen
7,6 10 1 31811
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Film zmarnowany, dialogi cienkie ,akcja przewidywalna.....jedynie glos Szyc mnie powala nic wiecej

użytkownik usunięty
lusia23

W tej historii brakuje jeszcze epizodu ze smokiem i centaurami.

lusia ma racje,dajmy na to pitbulla-ten serial to kompletne przeciwniestwo oficera,oczywiscie na korzysc.od obsady po przez watki ktore dzialy sie na prawde,przeklenstwa czy rezyserie. wszystko zrobione na igle.
powiedzmy ze oficer to serial dla dzieci przy pitbullu badz odwroconych.

użytkownik usunięty
aew4334555

Właśnie to jest wyjęte, jak z kreskówki. Hiperbola życia policjantów, brudne pokoje przesłuchań i towarzyskie powiązania z członkami ganów. ŻEDNADA!

hehe skoro to jest wyjete jak z kreskowki to polecam dokumenty wsciekle psy(pitbull) i alfabet mafii (odwroceni) wtedy przekonasz sie w ktorej kategori znajduje sie mialki oficer.

lusia23

popieram
pitbull>odwroceni>oficer

polecam prawdziwe psy na podstawie ktorych powstal pitbull,a takze alfabet mafii na bazie ktorego powstali odwroceni.
dodam ze te ww dokumenty wgniataja w fotel.przy nich oficer to dobranaocka na tvp1.

aew4334555

Dokladnie dobranocka dla dzieci! streapteserka tanczy przy rurze w ubraniu! a kazdy bluzni w najlepszym razie wykrzykujac "kurde" (scena w burdelu gdzie po kryjomu wyprowadzali posla) masakra: -)

lusia23

no,hehe
1-szy sezon jeszcze jako tako ujdzie,ale przy oficerach zatrzymalem sie na 3 odc i dalej jakos nie chce mi sie juz ogladac.
mnie najbardziej rozwalil napad na 'bank' wielkosci kiosku ruchu,no i drewniana gra aktorska mamaja i jego laski,slabizna..

aew4334555

zgadzam się, pierwsza seria jest najlepsza, pozostałe to pomyłka..jednak i tak najlepszy jest Pitbull dla mnie to nr 1

paczi88

dla mnie to samo,jeszcze jak sobie obejrzalem prawdziwe psy to juz w ogole #1.szkoda ze byly tylko 3 sezony ale bylo widac spadkowa i nie potrzebnie dodali postac moniki,gasiorowska to aktorska pomylka.

aew4334555

Ja Monikę lubiłam, bardziej irytowała mnie postać Renaty, taka wiejska dziewucha z misją zbawiania świata..

paczi88

tzn ja nie trawie tej 'aktorki' w zadnej produkcji,dlatego zepsula mi prawie caly 2 sezon.
a renata moze byc
chociaz skald pierwszego sezonu to mistrzostwo.

aew4334555

Ogólnie cały serial to mistrzostwo, chociaż ostatnia seria już była sporo slabsza, nie zmienia to jednak faktu że dla mnie too najlepszy polski serial :)

paczi88

dla mnie to najlepszy serial w tym gatunku w ogole.a jezeli chodzi o najlpeszy serial ever to mam dwa it's always sunny in philadelphia-mega kosa! jezeli lubisz ciezkie sarkastyczne poczucie humoru w fajner i luznej oprawie to polecam,a drugi to alternatywy 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones