PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31450}

Millennium

7,8 3 228
ocen
7,8 10 1 3228
Millennium
powrót do forum serialu Millennium
matbla2000

Warto, przynajmniej zapoznać się z takimi odcinkami jak: Pilot,/ Gehenna, /Dead Letters,/ Lamentation, /Powers, Principalities, Thrones and Dominions /Paper Dove"/The Beginning and the End/The Curse of Frank Black/ Jose Chung's Doomsday Defense/ Owls/ Roosters/ A Room With No View / Somehow, Satan Got Behind Me/ The Fourth Horseman/ The Time Is Now - naprawdę mocna rzecz a jeżeli lubisz Archiwum x to w odcinkach Lamentation, The Time Is Now czy Jose Chung's Doomsday Defense czekają cię pewne smaczki i nawiązania do tego serialu. Polecam przynajmniej te odcinki

doom45

Pewnie ze lubie :)
Dzieki wielkie na pewno w wolnej chwili zapoznam sie z nimi

doom45

Jaki był tytuł odcinku, i z którego sezony był ten odcinek, w którym pewna atrakcyjna, czarnooka brunetka, ubrana w czarną bieliznę i czarne pończochy, wbiła jakiemuś mężczyźnie paralizator w brzuch i go "smyrnęła" nim?
...Widziałem tylko "migawkę" tego odcinku.

tomekkaj

Smyrnęła go w brzuch? Jakim cudem?

tomekkaj

No jak to jak.
Paralizatorem. Czy może raczej tzw. "elektronicznym pastuchem".

tomekkaj

Chyba "A room with no view".

ocenił(a) serial na 10
tomekkaj

A to nie był odcinek o Gubcie i nabijce ze scjentologów ?

ocenił(a) serial na 8
matbla2000

jest super, trzyma poziom, fakt kilka odcinków wystrzałowych

typisb

A jest jakies powiązanie z Archiwum X? Czy tylko reżyser? Teraz zamierzam spojrzeć na Samotnych Strzelców a potem myślałem o tym :)

ocenił(a) serial na 8
matbla2000

Moim zdaniem, nie, a jeśli jest to baaaardzo odległe.

matbla2000

Świetny serial. Jest tak samo tajemniczy jak Z Archiwum X. Seriale stworzone przed 2000 rokiem były najlepsze :)

matbla2000

Jest kilka "smaczków" np. w odcinku "Lamentation" w bazie FBI w Quantico można zobaczyć jak przechodzą Mulder i Scully, w "The Time Is Now" na początku Watts znajduje peta Morleya (w archiwum palacz takie palił papierosy) a potem mówi coś o tym że rząd stara się zatuszować sprawy związane z UFO, odcinek "Jose Chung's Doomsday Defense" to takie dokończenie jakby "Jose Chung's From Outer Space" :)

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Jeden odcinek nawiązywał

ocenił(a) serial na 9
matbla2000

Gusta są różne. Dla mnie jeden z najlepszych seriali jakie widziałem (a widziałem sporo). Niesamowity klimat, rewelacyjna muzyka, no i Frank Black nie do podrobienia. Dziś takie produkcje zdarzają się sporadycznie.

Mrok

Szkoda tylko, że uśmiercili Karen, a 3 sezonu jeszcze nie wiedział.

JaroTomik

Osoba zakłada temat, ludzie wyrażają swoje opinie, czytam, coraz bardziej się napalam na oglądanie, a tu taki matoł, bum, spojler. Po co to było i co ci to dało?

perun_6

Trzeba mieć kiełbie we łbie by przed seansem czytać o produkcji :)

harkonen_mgla

Nie przed seansem a w trakcie. To jest zasadnicza różnica.

perun_6

W trakcie? Jeszcze gorzej, bo jaki to ma sens? Jaki? :)

harkonen_mgla

Nie komentujesz poszczególnych odcinków serialu który oglądasz?

perun_6

Lenin by się w mauzoleum przewracał gdybym takoż czynił.

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

czuc tutaj klimat cartera i x files na kilometr, do tego kapitalny henriksen, polecam jak najbardziej, nie jakies fringe czy supernaturale

ocenił(a) serial na 8
angelstroz

A wiesz że w jakim odcinku Archiwum X wystąpił Lance Henriksen i coś gadano o Organizacji Millenium :)

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

7 sezon odcinek Millenium

Kileeer

Szczerze mówiąc dalej nie obejrzałem, ale za to x files revival mnie nie ominął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones