Osiecka (2020)
Osiecka: Sezon 1 Osiecka sezon 1, odcinek 1
odcinek Osiecka (2020)

Jej pierwszy bal

44m
6,3 239
ocen
6,3 10 1 239
Osiecka
powrót do forum s1e1

Już dawno nie widziałam tak źle zrobionego filmu. Najpierw pomyślałam "o co chodzi z tą pracą kamery", obraz sie trzęsie, przybliża i oddala. Potem doszłam do wniosku, że może to ten agresywny montaż jest problemem. Za chwilę zauważyłam, że jedni aktorzy są prześwietleni, a inni zaciemnieni. Nie wspominam już o tym, że trzeba się przysłuchiwać dialogom, bo to norma, że w polskim filmie nic nie słychać.
Dialogi? Fabuła? A bo ja wiem. Zakręciło mi się w głowie po scenie z ping pongiem i już nie mogłam sie skupić.

PS Jak udało się wam ściągnąć dobrych polskich aktorów do tak niedorobionego projektu?

mandibula

Tez się zastanawiam...montaż fatalny, zdjęcie, kalka za kalka.

mandibula

Zdjęcia ładne, oświetlenie plastyczne i ładna praca z kadrami. Montaż wydaje się za to mehh

mandibula

Właśnie sobie sprawdziłem że za zdjęcia odpowiada Adam Bajerski znany m.in. z imagine. Chłop zna się na swoim fachu i teraz mnie tak nie dziwi że podobały mi się te zdjęcia , chłop obiektywnie wie jak focić i świecić , what to do

MicScreAm

Nawet Mrowa by nie uratował tego dzielka.

diepole

Możliwe, ale co do zdjęć to osobiście byłem zaskoczony że pierwszy raz od dawna wyglądają jak z zagranicznej produkcji. Mimo że Król jest odbierany jako serial kompletny tak zdjęcia w nim odbierałem jako zachowawcze bez pazura a czasem nawet miałem wrażenie teatru telewizji. W przypadku Osieckiej możecie wieszać psy jakie to takie owakie ale zdania nie zmienię że operatorsko pierwszy odcinek zrobił na mnie wrażenie i nie wyglądał jak film z Polski kropka

ocenił(a) serial na 8
mandibula

Zgadzam się tylko w sprawie słabej jakości dźwięku dialogów

mandibula

To jest serial. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones