PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 561
ocen
7,7 10 1 119561
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Elena Gilbert

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie o niej ?wiele osób pod każdym odcinkiem na kinomaniaku pisze,jaka to ona
okropna.Początkowo bardzoi ją lubiłam.Ale już w połowie trzeciego sezonu była nieco
denerwująca.W czwartym ...no cóż ,jako wampir moim zdaniem jest taka bardziej
..nieporadna.Zraniła Stefana,a potem zdziwienie ,że on trzymał z Rebeką.Ostatniego sezonu jeszcze
nie oglądałam ,tak na marginesie.A wy co o niej sądzicie?wolicie Katherinę czy Elenę ?
i jeszcze jedno pytanie.Jaki wątek Wam się najbardziej podobał?

crita

Jak wiadomo, Elena ma wiele wspólnego z Katherine. Może to też być właśnie powodem do tego, że wybiera między Stefanem I Damonem na przemian. Ale weźmy pod uwagę fakt, że na początku 3 sezonu, Stefan stał się Rozpruwaczem, a Elena została z Damonem. Razem chcieli nawrócić drugiego Salvatore'a. Gdy zostali w hotelu (moment, gdy przyjechali do Jeremy'ego) Damon sam właściwie sprowokował Elenę. Z pewnością przypominasz sobie, kiedy leżeli razem na łóżku, a ten chwycił ją za rękę. Z jednej strony nie miała pewności, czy uratują Stefana i momentalnie uległa emocjom.
Szczerze, nie wybieram, wolę czy nie wolę. Mimo wyglądu, wspólnych przodków i niektórych zachowań, Katherine i Elena to dwie różne osoby. Każda ma coś w sobie, czego nie da się nazwać. Obydwie bardzo lubię, wręcz kocham.
Co do wątków. Wszystkie odcinki są niesamowite. Każdego epizodu pokazują inny problem. Istnieją również wątki ciągnące się przez dłuższy czas. Nie mam ulubionego, chociaż najbardziej interesuje mnie "trójkącik" Elena+Stefan+Damon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones