PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 804
oceny
7,1 10 1 8804
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Powodem jest że, władze stacji postanowiły jednak nieco opóźnić premierę, by bardziej wpasowała się w letni sezon serialowy.

ocenił(a) serial na 8
pionder23

bez sensu, ja już tak bardzo nie mogę się doczekać:( i to prawda, że będzie tylko 13 odcinków??

maaajenka

Możliwe. Ale podobno serial ma z powrotem wrócić na sezon zimowy.

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

w sensie dalsze odcinki 3 sezonu czy już 4 sezon też 13 odcinkowy??

maaajenka

4 sezon. A w sezonie zimowym, seriale posiadają zwykle ok.20-24 odcinków :)

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

aha, aha. rozumiem;)

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Jak dla mnie to też nie potrzebnie zrobili z jednego sezonu dwa. Nie wiem czym się kierowano, ale prawdopodobnie tym, że serial może się zakończyć po tych krótkich sezonach. Chyba że mają jeszcze coś w zanadrzu, ale nie nastawiałbym się na to. Podejrzewam że 4 sezon będzie także wyemitowany nieco z opóźnieniem, właśnie ze względu na małą liczbę odcinków. Ale najważniejsze że będzie można zobaczyć kolejne epizody, w których zapewne dowiemy się czy będzie szansa na kolejny sezon, czy też będziemy musieli się pożegnać z naszymi bohaterami. Mam nadzieję że stacja AXN też nie opóźni zbytnio transmisji. Wystarczająco długo czekamy!

ocenił(a) serial na 8
pionder23

i faktycznie powinni zrobić 3 sezon normalnie 22 odcinkowy, jeżeli liczą się z tym, że i tak planują 4 sezon. No chyba, że nie byliby pewni czy serial będzie emitowany dalej, wtedy ostatnia seria mołaby być krótsza. nie wiem czym się kierowali podejmując takie decyzje.

maaajenka

wydaje mi się, że serial miał niską oglądalność a w związku z tym czekali do ostatniej chwili z decyzją o przedłużeniu. Serial na którym się opierają miał tylko trzy sezony, gdzie i tak ten trzeci był już po śmierci Cat. "Nasz" serial, jak dobrze wiemy, nie skończył się po 2 sezonie, chociaż zakończenie i tak wskazywało, że to może być koniec, dlatego myślę, że producenci sami nie wiedzieli co z tym serialem zrobić. (mam nadzieję, że mój chaotyczny wywód jest chociaż trochę zrozumiały)

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

to ona umrze???? ale spoiler, no nie:( a to jest w ogóle na podstawie jakiegoś innego serialu?

maaajenka

wątpię :) nie przyniosło by to oglądalności serialowi :)
tak, jest na podstawie, ale znacząco odbiega od oryginału.
Oryginał zakończył się po trzech sezonach z powodu właśnie niskiej oglądalności po śmierci Cat, więc raczej CW nie popełnią tego samego błędu

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

oby, bo to byłoby bez sensu. Piękna i Bestia, jak sam tytuł mówi, więc nie może któregoś zabraknąć, albo nie mogą być oddzielnie. A na filmwebie jest ten prototyp serialu??

maaajenka

a i owszem :)
http://www.filmweb.pl/serial/Pi%C4%99kna+i+bestia-1987-112161

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

czytając opis to bardzo dużo pozmieniali w tym współczesnym. Piękna, młoda i bogata nowojorska prawniczka, Catherine Chandler?? a nie zwykła glina. I to ją napadli a nie matkę. Oglądałaś to w ogóle? czy tam też był wątek zmiany DNA i tej całej wojskowej operacji?? Czy jak on stał się bestią?? i czy cały czas bestia wygląda jak na plakacie?? nieźle.

maaajenka

Nie, jedynie czytałam opisy. Nigdzie nie mogłam znaleźć :(

ocenił(a) serial na 8
vampirzyca17

ja w komentarzach czytałam, że ktoś oglądał tylko na youtube po ang. bo nie mógł nigdzie znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones