Piękni i bezrobotni (2021)
Piękni i bezrobotni: Sezon 1 Piękni i bezrobotni sezon 1, odcinek 1

Kredyt

6,0 49
ocen
6,0 10 1 49
Piękni i bezrobotni
powrót do forum s1e1

Temat serialu dobija obecne panujące nastroje..na pewno nie będę oglądać. Po obejrzeniu pierwszego odcinka stwierdzam, że nic nie sprawiło u mnie uśmiechu. Nie, nie mam kredytu na karku, ale co chwilę słyszy się u kogoś o problemach ze spłatą w dobie pandemii, na prawdę .. nie mogli zrobić czegoś jak kiepscy 2? Tylko w nowej rzeczywistości. W innym lokalu z innymi sąsiadami..

kocur_filemon

Jak może temat być żenujący?
To po pierwsze, a po drugie - Kiepskich niech lepiej nikt nie kopiuje, bo to raczej karkołomne zadanie, w pewnym momencie przerosło nawet samych ich twórców, którzy kręcili serial za długo o jakieś 9 lat.

kocur_filemon

O jej! Jak mi przykro... Kocur nie usatysfakcjonowany... No, skąd się takie kocury biorą? Pochwalił się, że nie będzie oglądać... To nie oglądaj! I tak wszyscy mamy twoje zdanie w du...e, więc po co nas o tym informujesz?

Gen_Ponury

Jakoś nie masz jak widzę...

bensherman

... he, he... Niby tak. Jednak irytują mnie ludzie, którzy deklarują, że nie będą oglądać i jednocześnie hejtują produkcję. Mi się wiele filmów nie podoba, ale skoro ich nie oglądałem, to nie dzielę się o nich swoją opinią na forach. Bo i po co? Dla hejtu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
bensherman

Nie miał gdzieś opinii, bo na nią odpowiedział. Drugi z kolei nie doczytał - oglądałem odcinek - sam może jest mantykiem, atakując ad personam ? Pozdrawiam Cię Bensherman. Ludzi czytających i rozumiejących co czytają jest coraz mniej.

ocenił(a) serial na 7
kocur_filemon

Kłopoty ze spłatą kredytu to nie jest nic żenującego. A ten serial jest w sumie na czasie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones