PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Najgłupszy serial jaki kiedykolwiek widziałam. Marysia jest tak słodka, że aż sie chce wymiotować, Paweł to samo nudny, sztuczny i beznadziejny. Ten film jest po prostu I D I O T Y C Z N Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kama_9

sama jestes okropna, i nie znasz sie na serialach!!

kama_9

sama jestes idiotyczna, i nie znasz sie na serialach!!

ocenił(a) serial na 1
TeKa

a ty się z pewnościa znasz jak oglądasz taką beznadzieje !!!

kama_9

AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Marysia jest superrr !!!! Jesteś dziewczyną i mozliwe ze zazdroscisz jej urody bo zaden chłopak nie powie ze jest "brzydka ze az wymiotowac sie chce" !!!

ocenił(a) serial na 1
Szajba

nic nie mam do jej urody, trzeba jej to przyznać, że jest ładne, a ja nie napisałem "że jest brzydka, aż się wymiotowac chce", chodziło mi o to, że jej rola w tym filmie jest przesłodzona do granic możliwości, aż sie wymiotowac chce

użytkownik usunięty
kama_9

Marysia juz nie jest przeslodzona. Poza tym poziom twojej wypowiedzi wskazuje na to,ze jestes niedojrzaly. Jezyk jak u gimnazjalisty. Wlasciwie,o czym ja tutaj pisze. To bylo 9 lat temu i pewnie autor sie juz nie loguje:-) .

ocenił(a) serial na 9
kama_9

hahha, serial idiotyczny? to jakiś żart ? Jak ci sie nie podoba to nie oglądaj!!!! Nikt ci nie każe !!!! I nie krytykuj tak dobrego serialu !!! Aktorzy wykonują kawał dobrej roboty. A marysia ma normalną fajną rolę. Weż dorośnij dziecko !!!!

ocenił(a) serial na 3
alexandrax123

Czemu nie wolno krytykować?
Forum filmweb nie jest tylko dla bezkrytycznych fanów.

Nigdy nie zrozumiem jak można mieć tak emocjonalne podeście do zwykłego serialu ...

ocenił(a) serial na 9
monika2121

zgadzam sie w 100 % z wypowiedzią i opinią- olcia0007. Po co do cholery oglądac coś co sie pozniej krytukuje i jeszcze obraża role aktorów. Żenada :/

alexandrax123

Osoba której odpisałaś robi właściwie to samo ogląda odcinki a potem mówi że to najgorszy tasiemiec ze wszystkich. w moich oczach ratuje ją to że nie obraża.

monika2121

No można mieć takie podejście. Jeżeli np. zżyje się z postacią i lubi aktora\aktorkę co odgrywa rolę.

ocenił(a) serial na 1
kama_9

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones