PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 396
ocen
6,6 10 1 25396
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

s2e10

ocenił(a) serial na 9

znalazłem trailery tego odcinka niestety w słabej jakości, ale i tak będzie się działo. :)
https://www.youtube.com/watch?v=1SH6i01GRTU

nieznajomy43

SPOILER!


Ja już widziałam odcinek. Przyznam szczerze, że zakończenie odcinka dosyć oczywiste. To znaczy do przewidzenia było, że jak wyrzucą jajo to 'portal' do Zenith się zamknie. Tylko pytanie co teraz.
Zastanawia mnie to, czy będzie kolejny sezon czy nie.
W ogóle to ciekawe ile wspólnego ma z tą kopułą ojciec Barbiego i jaki był prawdziwy powód powrotu Melanie.
I oczywiście Angie w roli 'ducha', najsłabsza część odcinka. No nie trawię dziewuchy :P

ocenił(a) serial na 10
caroline_940

Odcinek bardzo dobry ! Też przewidziałem że z chwilą kiedy jajo zostanie wrzucone to portal zniknie.
A co do Angie. Kurczę cieszę się że chociaż w roli ducha mogłem ją zobaczyć. Brakuje mi jej postaci.

ocenił(a) serial na 5
caroline_940

To chyba będzie trzeci sezon, skoro nie wyjdą spod kopuły:P

Też byłam pewna, że portal się zamknie. Trochę mnie zdziwiło że Big Jim taki cwaniak i mistrz planowania, a wyrzucił jajo bez zastanowienia, mimo że pomysł Barbiego i Julii był bardziej do rzeczy. No ale powiedzmy, że spanikował przez cudownie zmartwychwstałą żonę. Ciekawe co dalej, może tym razem zaczną zamarzać...

ocenił(a) serial na 8
baba_jaga007

Co dalej to ma pewnie zwiazek z tym obrazem ktory namalowala Pauline.
Tak czy siak nie maja jaja i kopula bedzie szalec zapewne przez te 2 odcinki.
2 sezon moze sie skonczyc tak ze ktos te jajo lezace na placu w Zenith znajdzie ;)

ocenił(a) serial na 6
luquepl

Jajo to ktoś znajdzie (podejrzewam, że pewnie trafi w łapy ojca Barbiego) w następnym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Dan2510

Albo jakas dziewczynka czy chlopiec na placu i potem wybuchnie wielka afera

Dan2510

Ejjj, to się nadaje na finał s2 xD

baba_jaga007

Big Jim powinien się Big Idiot. Jeszcze ta jego mina skrzywiona ze zdziwienia jak żona powiedziała "Coś ty narobił"

d_devil_2

dokładnie! powinni go byli powiesić wtedy, kiedy mieli okazję..

ocenił(a) serial na 5
caroline_940

Lubię To! Może ktoś w jakiś sposób wrzuci to jajko z powrotem przez czerwone drzwi, chyba że przejście w drugą stronę też nie działa

Sylar_Heroes

Jak nie działa jedno przejście, to drugie - do kopuły pewnie też się zamknęło. Odcinek, jak dla mnie, trochę słaby, ale cieszę się, że Phill zginął, nie mogłem już dłużej na niego patrzeć,

felipeef1

Nie zapominajmy też o tym, że Lyle utknął gdzieś pomiędzy. Najprawdopodobniej pozostał w Zenith i tu upatrywałbym jakiejś ...furtki

d_devil_2

Jak ludzie się dowiedzą, że przez niego wyjście zniknęło, to go chyba ukrzyżują :)

ocenił(a) serial na 5
warren2

Wątpię. Może będą chcieli, ale jak zwykle zrezygnują. Na pewno Big Jim znowu wymyśli coś, żeby przypodobać się mieszkańcom i oni to łykną. To jest dla mnie jeden z wielu absurdów tego serialu-ludzie, którzy już wiele razy mieli okazję poznać prawdziwą naturę Renniego, zachowują się jakby im wymazywano pamięć. Big Jim zrobi coś złego-chcą go wieszać, zrobi coś dobrego-znowu mu wierzą i na niego liczą

warren2

Oby! ;) Cicho liczę na to od początku pierwszego sezonu.
Co do Lyle, ciekawe co faktycznie się z nim stało. Wszyskich wzbogaciły jakieś wspomnienia, a jego postaci w ogóle nie pokazano. No i postaci Huntera, który myślę, że coś wykombinuję.

I w ogóle zastanawiam się jak interpretować ten ostatni obraz matki Juniora. Swoją drogą jego też mogliby uśmiercić, bo chłopak może i twarzowy, ale gra jak kłoda. ;)

baba_jaga007

Do końca tego sezonu jeszcze trzy odcinki, więc jeszcze mogą wyjść spod kopuły i to bedzie koniec. Chociaż ja bym wolała trzeci sezon. W ogóle to podoba mi się to, że jajo poleciało i przejście zniknęło, bo wolę jak wszyscy znowu są zamknięci pod kopułą i nie ma narazie kolejnej opcji ucieczki.

caroline_940

Właśnie nadrobiłam sezon, włącznie z tym odcinkiem. I zdziwiło mnie jedno - skoro to jajko było jakby ogniwem tej kopuły, a zostało przerzucone już poza teren, to dlaczego kopuła się nie rozpadła? No i nadal nie wiem, dlaczego właśnie to miasto zostało wybrane do takiej ochrony i przed czym.Jestem niemal pewna, że będzie kolejny sezon, bo nie wierzę, że wszystko zostanie wyjaśnione w tych w ostatnich odcinkach.

ocenił(a) serial na 5
xena_4

Miasto zostało wybrane ponieważ wymyślił tak S. King w powieści. A, że serial jedynie bazuje (kopuła, miasto, bohaterzy) na książce, pewnie producenci serialu wymyślą jakiś sensowny lub mniej powód takiego stanu rzeczy. I żeby hejty nie leciały to zaznaczam, że o ile książka była świetna, to serial, który jest totalnie czymś innym niż pisany oryginał również trzyma bardzo wysoki poziom. Mam jedynie nadzieję, że zakończenie nie będzie też wzięte z powieści, skoro już tyle zmienili, dobrze by było, jakby i swoje własne zamknięcie wymyślili.

ocenił(a) serial na 9
Atluck

mówili na początku (jeszcze przed nakręceniem pierwszego odcinka), że będzie inne zakończenie.

Atluck

To, że pisarz dokonał wyboru, to żadne tłumaczenie. Bardziej kwestią serialu jest to, dlaczego kosmici wybrali właśnie to miasto, co podejrzewam, że pisarz tego nie opisał. Dlaczego to właśnie oni, nie ktoś inny?

ocenił(a) serial na 5
xena_4

O tym mówię, King wybrał to miasto "bo tak", żadnego sensownego wytłumaczenia nie było i nie było też ono jakoś szczególnie potrzebne książce, ot jakieś miasteczko w stanie Maine, jak wiele innych u Kinga. Patrząc na rozwój serialu mam nadzieję, że jednak w nim zostanie to jakoś wytłumaczone bo kosmici zdecydowanie nie przejdą, byłoby to jeszcze gorsze zakończenie niż w oryginale mimo iż paradoksalnie niezmienione.

ocenił(a) serial na 8
xena_4

Czemu kopula ma sie rozpasc?
Przeciez jajko jest jej ogniwem a i portal bym zrobiony przez kopule czyli mozna ujac to tak ze jajko wcale nie pojawilo sie w Zenith tylko dalej jest pod kopula

ocenił(a) serial na 8
luquepl

jako integralna calosc :)

nieznajomy43

Sympatyczny odcinek - Big Jim po raz pierwszy dał ciała, jak dla mnie. Junior zajedwabiste miał sceny i w ogóle <skopanie tyłka czy tam buzi wujaszka było całkiem całkiem>. Zakończenie - no w pewnej chwili wiadomo było, jak się to wszystko skończy.. i jak się skończy dla pana który podsłuchał to i owo. Ogólnie s2 trzyma poziom i czekam na ostatnie odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones