PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808045}
6,0 130
ocen
6,0 10 1 130
Power Rangers Beast Morphers
powrót do forum serialu Power Rangers Beast Morphers

Premiera Power Rangers Beast Morphers we wtorek 8 października o 21:05 w TVP ABC. Odcinki będą emitowane codziennie o tej samej porze.

ocenił(a) serial na 6
Bajarz

Super nie mogę się doczekać. Kiedyś się oglądało w niedzielne poranki smak dzieciństwa.

Bajarz

Juz sie nie moge doczekac

Bajarz

Świetna wiadomość i już się nie mogę doczekać :) - Chociaż mam nadzieje w tej serii że nie dostane takiego gniota jakim był uważam ''Power Rangers Dino Charge'' ):

Fajnie byłoby też gdyby TVP ABC wyemitowało pozostałe serie których nie emitowano u nas :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Póki co takie sobie, ale może się rozkreci.

dominik1989

Póki co uważam jest strasznie ;) - Całość uważam wygląda wręcz jak pierwsza seria z lat 90-tych :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Ben i Betty rodzeństwo odpowiednik Mięśniaka i Czachy.

dominik1989

Też od razu naszło mnie takie skojarzenie, nawet ci różowi przebierańcy wyglądają jak kitowcy ;)

Ja rozumiem że chcą nawiązać do oryginału, tyle tyko że robią to uważam nieudolne.

W drugi odcinku to dwie sceny mnie rozśmieszyły jak żółta tych przebierańców pokonała praktycznie miotłą, oraz jak dała kopniaka w zadek wielkiemu stworowi ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Era Zordona według mnie była najlepsza. No troche irytujace jest to że czerwony np. Boi się psa heh.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

No i oczywiście wygląd Rengersów ma dużo do życzenia. Dziwi mnie to, że nowsze seriee mają wyższą średnią oceń od tych pierwszych sezonów.

dominik1989

Co do kostium też się zgodzę ktoś skomentował je że wyglądają jak lateksowe kurtki kupione w sex-hopie, to prawda akurat Power Rangers akurat przydałby się większy budżet :)

dominik1989

Ja swoją przygodę zakończyłem ma Power Rangers Mystic Force, w tej serii była całkiem ciekawa historia i wrogowie :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Ja nie oglądałem ja skończyłem wtedy kiedy Polsat skończył czyli jeszcze na erze Disneya. Będziesz oglądał kolejne odcinki bo ja tak codziennie dają to szybko przeleci. Drugi sezon się też niezle zapowiada bo mają być Rengersi z poprzednich sezonow.

dominik1989

Też będą oglądam z ciekawskości zwłaszcza dla starych Rangersów :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Na drugi sezon pewnie troche poczekamy :) Bo premiera w Stanach dopiero w 2020 fajnie by było jakby wykupili przed premierą w USA. Ale pewnie po pierwszym sezonie bedą dawać Mister twister kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

A masz ulubionego Rangersa ? Bo ja uwielbiam Tommego ;) Billy jeszcze był fajny potem jeszcze wystepwał jak już nie był rangerem :)

dominik1989

Też lubiłem Tommego jednak bardziej pasował mi do niego biały strój :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Jako zielony też się fajnie reprezentował. Fajnie było jak go przedstawiali jako białego Rangera.

dominik1989

Też tak uważam :) Może jak skończą pierwszy sezon to uda im się wciąć jakąś poprzednią serie, przed premierą drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Pożyjemy zobaczymy

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Ale wątpie żeby dali jakiś poprzedni sezon :)

dominik1989

Też w tą wątpię, jednak pomarzyć można :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Pòki co brakuje mi współpracy i łączenia mocy.

dominik1989

Też mi tego brakuje jeszcze nie było jednego wielkiego zorda :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Poki co nie potrzebują. Ale widać, że dopiero uczą się swoich mocy i nie wiedzą jak dużą mają moc.

dominik1989

To prawda na razie to jednak takie dzieciaki we mglę, nie miel jeszcze okazji się wykazać ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Zawsze tak jest jak już się zgrają to pewnie będzie koniec za krotkie te serie :)

dominik1989

To prawda no ale tak jest praktycznie od początku Power Rangers :)

Od siebie polecam krótkometrażówkę Power Rangers z 2015 roku, dobra odmiana dla tych co chcą zobaczyć Power Rangers bardziej na serio - http://szymonadamus.pl/adi-shankar-zrobi-brutalny-serial-castlevania/ - Co prawda news opowiada też o innym projekcie ale krótkometrażówka również się znajduje :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

No tak, ale za Ery Zordona troche inaczej to wyglądało.

dominik1989

Owszem ale to nie jest oficjalna krótkometrażówka od twórców tylko niezależna produkcja :) - Mnie się właśnie takie podejście na serio spodobało i osobiście uważam szkoda że Power Rangers to obecnie synom kiczu ):

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Powoli zaczynam się oswajać z tą serią. A ten uwięziony Virus przypomina mi Zordona. Gdyby nie te ich stroje to bym był zadowolony a tak to jest tak dziko.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

Chyba się nie przyzwyczaje do obecnego wyglądu Rengersów :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Chodziło mi oto, że w Erze Zordona nie było tak jak w następnych seriach. Bo w erze Zordona była kontynuacja i to było spoko. Niby nowa seria, ale byli rangersi z poorzednich serii z lekkimi korektami.

dominik1989

To prawda jeżeli ktoś przyzwyczaił się do pewnych Rangersów, to tym bardziej Era Zordona może być jego ulubioną :)

Co do strojów to fakt mam wrażenie że wyglądają co dziwne, jeszcze bardziej kiczowate niż w wcześniejszy seriach ;)

Co do tego Virusa to też miałem takie skojarzenie, jednak to tylko pokazuje że niestety kończą im się pomysły ):

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Oglądasz Doktor Who bo ja tak, ale nie podoba mi się są niektore odcinki spoko, ale najcześciej przysypiam przy nim. Widziałem w programie, że po zakończeniu emisji 1 sezonu Rangersów bedą dawać Toma i Jerrego wiec nici ze dadzą jakieś wcześniejsze sezony.

dominik1989

Doctora Who oglądałem pojedyncze odcinki jedna mnie nie wciągnął, lubię sf jednak bardziej na serio :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Ja tak samo szczególnie. Że nie wszystko co tam się dzieje jest dla mnie zrozumiałe. Czasem się gubie i wtedy ciężko mi się ogląda.

dominik1989

Doctor Who to widocznie taki serial że jeżeli nie wciągnie jeden odcinek to raczej już nie wciągnie ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Czekam na odcinki z obecną Doctor.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

A wracając do Rangersow. To z tymi Zordami było przegjęcie same walczyli to może Rangersi im wogóle nie są potrzebni. I jeszcze ze sobą rozmawiają tegovjeszcze nie grali.

dominik1989

A najlepiej to bawią mnie przeciwnicy w tej serii, ja wiem że Power Rangers od początku słynnie z najdziwniejszy przeciwników no ale to już jest głupie jak tuba zamienia się w przeciwnika ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Zostało już tylko 7 odcinków jak wrazenia. Bo mi się podoba rozkręca się. Tylko, że z odcibka na odcinek ich przeciwnicy są coraz sillniejsi, ale na końcu I tak szybko ich rozwalają tym megazordem i to jest troche irytujące.

dominik1989

Mnie zastanawia kto walczyć obok Power Rangers w dodatku jeszcze z nimi gadają, bo nie oglądałem wszystkim odcinków to są zordy? - Bo tego jeszcze nie widziałem w Power Rangers ;)

Gdybym miał ocenić to niestety więcej niż trzy gwiazdki bym nie dał problemem jest to że tytułowi Power Rangers są strasznie nijacy brakuje im lidera, zresztą to samo tyczy się przeciwników ):

ocenił(a) serial na 6
buterfly

To są te Roboty co z nimi wszedzie co odcinek chodzą małpa, Gepard I zająć I onivsą z nimi w zordach.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

Oni są połączeni z zordem dokładniej.

dominik1989

Trochę to dziwne ;) - Niedługo to roboty będą walczyć zamiast Power Rangers ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Już tak było w jednym z odcinków co prowadzili Zordy.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

Ja bym dał na zachęte 5 :)

dominik1989

Pomysł uważam co najmniej be sensu, do tego są zordy które powinni prowadzić Power Rangers :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

No prowadzą Power rangers. Jeeśli chodzi o to co kombinuje czarni czaraktery to odcinki ze sobą się łączą. Zawsze na koniec odcinka mówią co kombinują w następnym :)

dominik1989

Tym bardziej nie wiem po co im są te roboty :)

Co do przeciwników to uważam to właśnie za minus, bo przez to nie zostawiają chociażby minimalnej ciekawości ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones