PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708702}
6,6 136
ocen
6,6 10 1 136
Power Rangers Dino Charge
powrót do forum serialu Power Rangers Dino Charge

1 odcinek

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem jak wy, ale ja jestem w 100u % pozytywnie do tego nastawiony. Pierwszy odcinek mi się podobał, mimo że te efekty wyglądają strasznie sztucznie. Jak na razie na plus cały serial, zobaczymy jak będzie dalej.

ocenił(a) serial na 8
olekczerwony

1 i 2 odcinek na spory plus. Widac różnice w porównaniu do Megaforce.

olekczerwony

Zmieniło się cos w stosunku do poprzednich serii w kwestii walk ? Czy nadal kaskaderzy wszystko robią zamiast aktorów ? Marze żeby w końcu powrócono do stylu walk jak w Mighty Morphin czyli żeby zatrudnili aktorów co naprawdę umieją jakies akrobacje..

ocenił(a) serial na 7
dagon1911

W Mighty Morphin wszelkie sceny walki były wcinane z japońskiego odpowiednika i odpowiednio dubbingowane, przez aktorów. Więc nie wiem, czy to dokładnie "oni" zatrudniali akrobatów.

olekczerwony

Mi chodzi o sceny walki "unmorphed" gdzie aktorzy w mighty morphin sami robili przewroty itp np kimebrly : https://www.youtube.com/watch?v=arFtnRfJejo

dagon1911

Możesz sam się przekonać proszę pierwszy odcinek z napisami PL - https://pl-pl.facebook.com/1376362555952545/videos/1686248488297282/

Uhhh rozumiem Power Rangers to tandeta od początku, jednak tutaj to po pierwszy odcinku mam już dość.

serio różowa laleczka ):

olekczerwony

Ja w swoim pierwszym komentarzu, w tym temacie, jedynie skrytykowałem sprawę że od Ninja Storm, wszelkie akrobacje robili kaskaderzy, a aktorzy nic nie robili ,natomiast serie poniżej Ninja Storm zawierały prawdziwe walki z aktorami i to aktorzy robili akrobacje takie jak salta,przewroty..i tutaj pojawiło się moje pytanie: jak ta sprawa wygląda w Dino Charge ?

ocenił(a) serial na 7
dagon1911

Czy są to kaskaderzy czy aktorzy to szczerze mówiąc nie wiem, nie zaobserwowałem scen, gdzie aktorzy robili by przewroty bez kostiumów, oglądałem to też dość dawno, więc moja opinia na ten temat też nie jest jakaś super słuszna. Natomiast to, czego jestem pewien, to okropnie kiczowate efekty specjalne. Nawet jak na serię PR wygląda to tandetnie.

olekczerwony

A wgl można gdzieś na necie obejrzeć wszystkie części power rangers ?albo przynajmniej czesc ?

ocenił(a) serial na 7
maja9128

Na Netflixie są wszystkie serie z polskimi napisami

olekczerwony

Już pierwszy odcinek to zupełne nieporozumienie, różowa laleczka gadająca o małżeństwie ??

Dodatkowo dwoje Power Rangers bez żadnego zaskoczenia/próbie wyjaśnienia stali się wojownikami ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones