PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536623}

Powodzenia Charlie

Good Luck Charlie
6,6 8 239
ocen
6,6 10 1 8239
Powodzenia Charlie
powrót do forum serialu Powodzenia Charlie

Każdy, dosłownie każdy z rodziny Duncanów jest blondynem/blondynką, tylko Gabe jest wyjątkiem. Dlaczego? No właśnie. Ja tego nie rozumiem, bo to raczej mało prawdopodobne, żeby mogło tak być. Rodzice mają blond włosy, starsze i młodsze rodzeństwo też, więc dlaczego on nie? Od począt-ku serialu mnie to zastanawiało, ale nie mogę znaleźć żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Czy nie mogli po prostu wziąć innego aktora do tej roli?

Moi rodzice, brat i ja mamy ciemne włosy. Siostra ma rude. Więc niemożliwe staje staje się możliwe ;D

Gabe zrobiony z listonoszem :P... Albo podmienili w szpitalu ;p.

ocenił(a) serial na 9
Smietanka1069

Wolę tę pierwsza wersję ;D

Właśnie mnie to też zawsze zastanawiało, nawet w jednym z odcinków była taka scena: Gabe i Amy mieli zagrać w jakiejś reklamie (matką i syna ), zwolnili Amy, wzięli jakąś przypadkową kobietą i Gabe powiedział, że ta kobieta bardziej przypomina jego matkę.

Nie miałaś zajęć z genetyki? Nie pomyślałaś, że dziadkowie mogli mieć ciemne włosy i to jest dziedziczenie? Albo chociażby, ze Abby może farbować włosy? Ogar.

ocenił(a) serial na 5

Najpierw naucz się podstawowych pojęć z genetyki, wtedy pisz:)
Wystarczy, że któraś babcia lub dziadek mieli czarne włosy.

ocenił(a) serial na 6
majka5454

No właśnie :)

Jego dziadek od strony matki ma czarne włosy, więc to możliwe.

Faktycznie jest to dosyć niemożliwe, w przeciwieństwie do tego co mówią osoby powyżej, bo gen jasnych włosów jest recesywny i żeby być blondynem trzeba mieć oba geny blond. Dwie osoby o ciemnych włosach mogą mieć jasnowłose dziecko, ale nie odwrotnie.Jeżeli ojciec matki ma ciemne włosy, to możliwe, że matka farbuje swoje- ale jeśli blond jest naturalnym kolorem obojga rodziców, to nie ma szansy, by jakiekolwiek z ich dzieci miało ciemne włosy, niezależnie od tego, jakich mają dziadków.

ocenił(a) serial na 6

U mnie w rodzinie WSZYSCY, dosłownie wszyscy są brunetami, lub mają czarne włosy. Rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie :P I nie. Nie farbują się.
Jestem blondynką... Magia! *.* :D hahaha! Mówią, że mój pradziadek był blondynem i mam to po nim. :)

lena882000

Bruneci mają czarne włosy, szatyni brązowe.

ocenił(a) serial na 8

To tylko serial.... Na Disney channel... Nie przezywaj tak tego :) poza tym jak inni piszą, takie rzeczy są możliwe.

ocenił(a) serial na 8

Albo mama Geba poszła w tango z najbrzydszym listonoszem(żart) albo po prostu ma tak po dziadkach.

Violetta_Stosel

Toby też ma ciemne włosy

ocenił(a) serial na 8

Geny, genami, ale sądze, że było to nawiązanie do tego, że jest czarną owcą w rodzinie, że zawsze jest inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones