PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 317
ocen
7,2 10 1 4317
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

schemat

ocenił(a) serial na 6

Na aktorstwie się nie znam i zauważyć potrafię tylko tyle, że Kirsten Stuart wiecznie ma otwarte usta, ale dla odmiany
wiem co nie co o pisaniu i czuję się, jakbym właśnie obejrzała pierwszą część kiepskiego opka pisanego przez 13latkę.
Już na pierwszy rzut oka widzimy piękną bohaterkę i tró loffa z dizajnerskim tatuażem na szyi. Nie wiedzieć czemu
nasuwa mi się Zmierzch. Pada nawet kwestia w stylu: "O, tylko ty możesz tak dobrze wyglądać w spoconych ubraniach".
Rzecz jasna bohaterka ma wielu adoratorów, ciężką przeszłość. i problem w postaci chorej przyjaciółki. W pierwszym
odcinku niemal dochodzi do pocałunku i, co najlepsze, dramatycznie ginie ojciec bohaterki. Dam serialowi szansę, ale
wyczuwam kolejne kiepskie romansidło.

emilyanne

zginął ojciec Romana :)

użytkownik usunięty
emilyanne

też widze taki schemat, plus ten serial mega mi przypomina początki TVD. Emery jest identyczna jak Elena/Nina, na takiej samej zasadzie robią bohaterke - szczupła, delikatna, słodki uśmiech, włosy ciemne lekkie loki czy proste. Trójkąt miłosny, umierający rodzic, "wujek Romana" nawet mi przypomina TVD :D Ale bardzo mi się podoba soundtrack tak samo jak w TVD, więc nie mam nic za złe:>
Fakt mądry serial to nie jest, historia na pierwszy rzut oka też nie jest "nowa", ale jak już np. oglądasz drugi odcinek to można się wciągnąć i chodzi tam jednak troszkę o coś więcej:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones