PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 798
ocen
8,0 10 1 17798
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

REWELACJA!

ocenił(a) serial na 8

Rzadko cokolwiek tu piszę, właściwie prawie nigdy, ale to muszę ogłosić: serial Ray Donovan, to absolutna R_E_W_E_L_A_C_J_A.. Nie trzeba być serialomaniakiem, żeby to docenić, ale na pewno trzeba być facetem i mieć sporo po trzydziestce. Jeśli masz ochotę na wyśmienite aktorstwo, trochę pieprzu, dreszczyk, kalifornijsko- hollywoodzkie klimaty plus spora dawka fachowo, ale z wdziękiem pokazanej przemocy w wykonaniu świetnie skonstruowanego tytułowego bohatera - polecam. Jedna uwaga - serial zawiera antykatolickie wątki. Ostrzegam, jeśli ktoś ma z tym problem. Poza tym 10/10.

Dove

zgadzam się - serial jest wybitnie dobry :D

ocenił(a) serial na 8
Dove

Na pewno trzeba być facetem, żeby docenić serial? Co za bzdura.

ocenił(a) serial na 8
dwa_warkocze

Jeśli jesteś kobietą lubiąca przemoc i machizmo na ekranie, to zapraszamy ;) chociaż właściwie mojej żonie też się podobał...

ocenił(a) serial na 7
Dove

Obejrzalem dwa i jakos ciezko mi wejsc w ten klimat,od ktorego odc mozna zlapab bakcyla?

Dove

serial pisany jest przez kobietę - jako jeden z nielicznych - i właśnie bardziej pod kobiece gusta

ocenił(a) serial na 9
Dove

Zgadzam się ! Serial genialny ! Wybitny, zaskakujący, trzymający w napięciu!!! Ale że trzeba być facetem ?????? Bzdura!!!!!!!!!!! Jestem kobietą!! !!!!!!! i oglądamy całą rodziną :)

ocenił(a) serial na 9
Dove

Ogólnie antyreligijny a to akurat zaleta. Plus, że nie wywyższają żadnej religii (dajmy na to taki House M.D, tam to dopiero było szykanowanie katolików a wywyższanie Żydów) W Donovanie porusza się kwestię molestowania w Krk a to akurat zaleta bo jest na bieżąco . Ale żeby nie żyd uderzył żyda bez konsekwencji? fiu fiu, nie do pomyślenia.

ocenił(a) serial na 9
Dove

Nie trzeba ani być facetem (zwłaszcza, że twórcą serialu jest kobieta), ani być po 30, żeby docenić ten serial. Chociaż faktycznie ten serial jest w Polsce mało popularny, wielka szkoda. bo dla mnie to obecnie najlepszy serial Showtime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones