PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103911}
6,4 47 496
ocen
6,4 10 1 47496
6,5 6
ocen krytyków
Rodzina zastępcza
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza

Biedny Śliniak żeby zdobyć jedzenie musiał wykorzystać sytuację, w której nie ma nikogo w kuchni i zjeść np.
kurczaka lub tort, a nawet z desperacji kiedyś zjadł kapcie Jacka. Śliniakowi dawali albo obrzydliwą spaloną
kaszę gryczaną, albo jakieś resztki z łaski i obowiązku mu dawali. W ich domu nie było żadnej porządnej
psiej karmy! Jak tak można traktować psa? Oni traktowali go jako zbędny balast, psa stróżującego, na którym
mogą zarobić na reklamie lub na wystawie. Zresztą pewnie 2 pierwsze Śliniaki zdechły z głodu, bo oni go 2
razy podmieniali- rasa ta sama, ale pysk inny, a pierwszy Śliniak był suczką ;)

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

ty jesteś głupszy niż śliniak

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

A Śliniak był najmądrzejszy z rodziny Kwiatkowskich i Kossowiczów ;)

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

i twojej też

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

Od mojej rodziny się odwal ;) Jak masz mi coś do zarzucenia czy powiedzenia to mów to mi tylko i wyłącznie.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

a co ty masz do Kwiatkowskich i kossoniów. a swoją drogą coś tak głupiego jak ty nikt mądry nie mógł stworzyć

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

Hehe za to Twoi rodzice stworzyli geniusza ;) No tak, pokaż mi co wynalazłeś, odkryłeś lub obaliłeś odkrycwco? ;-) Bo nawet na forum na FW nie potrafisz ani jednego mojego argumentu obalić, a retoryka u Ciebie leży dokumentnie.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

a jak odpowiadać na argumenty skoro w twojej chorej głowie co rusz się jakieś nowe filmy wytwarzają, a te argumenty to ty tylko widzisz. może ty z jakiegoś psychiatryka piszesz?

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

A Ty się powtarzasz i nie umiesz pisać i wypowiadać się. Poza tym dałem linki do odcinków i momenty oznaczone, w której minucie i sekundzie były te "filmiki wytwarzane w mojej chorej głowie" pokazane.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

dziwie się ż nie nazwałeś romka i filipa pedałami , no bo przecież śpią w jednym pokoju. no ale za chwile na pewno coś mądrego wymyślisz, tylko o kim?? byli Kwiatkowscy , kossoniowie, posterunkowy , pies, co będzie dalej????są jeszcze jadzia i lesio , a może dziadek, bo o nich jeszcze żadnych głupot nie wymyśliłeś??

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Dla twojej wiadomości w kilku odcinkach była pokazana karma Pedigree

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Głodzili go, bo nie jadł karmy?
-jadł karmę, w wielu odcinkach była pokazywana Pedigree (dokładnie tak jak mówi @fajniema2345)
-uważasz, że skoro pies nie je karmy, to jest głodzony? Resztek z obiadu się psom nie daje?
-W odcinku, w którym Jadzia po raz pierwszy odwiedziła Kwiatkowskich wyraźnie było widać, jak Jacek daje Śliniakowi wędlinę.
W ogóle oni go dobrze traktowali, spał w domu, często na łóżkach z Jackiem, dziećmi. Kwiatkowski z nim rozmawiał i wiele razy mówił do niego "Przyjacielu"
pozdro600

ocenił(a) serial na 10
ajemxd

on i tak wie lepiej i za chwile odpisze ci coś mądrego

ocenił(a) serial na 6
ajemxd

No tak, nawet go zbok w pysk całował xD

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

w jednym z odcinków posuwał go z tyłu. dziwne że tego nie widziałeś

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

przypominam, że z nim spał. mi to podpada pod zoofilię.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

ahhh no tak pocałował go w pysk no za to to już powinien do więzienia iść!!!!

ale wiesz co ponieważ nadchodzi Wielkanoc życzę tobie wszystkiego najlepszego.
może chociaż przez ten czas nie napiszesz nic co nas zdenerwuje ;D

ocenił(a) serial na 6
fajniema2345

Życzysz mi czegoś czego życzysz tak naprawdę samemu sobie?

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

nie wiem czy nie zauważyłeś ale jesteś najbardziej irytującym człowiekiem na tym forum. no ale może przez to że uważasz że zawsze piszesz prawde??przynajmniej ty tak myślisz

Krytykancki

Nie kłam,bo ostatnio kupili mu wielki wór karmy w postaci chrupek !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones