PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014956}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
6,3 1 034
oceny
6,3 10 1 1034
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Może…

ocenił(a) serial na 8

A ja uważam, że póki co serial zapowiada się serio dobrze. Hbo zaczęło bardzo stawić w ostatnich latach na spin offy (plotkara, legacies, teraz PLL) co uważam za dobry strzał, chociaż fakt robienia na siłe ,,mocnych” charakterów trochę mnie drażni (aczkolwiek tym razem im się to udało). Dwa pierwsze odcinki są nudnawe, a moment złączenia wątków dziewczyn jest bardzo naciągany, ale odcinek trzeci zaprezentował się bardzo dobrze. Póki co uważam to za najlepszy spin off Słodkich kłamstewek, ale zobaczymy co przyniesie czas i kolejne odcinki.
Zapomniałbym: nowe robotnicze miasteczko byłoby okej, ale uważam że trochę na sile jest tam wciskany horror, myśle że słodkie kłamstewka najlepiej sobie radzą jako dramat/thriller.

Wodnickiii

Mi się podoba zabieg, że to idzie w stronę horroru, ale niestety bohaterki nie umywają się do oryginału. Postacie są niedopracowane, nie chcę się sympatyzować z żadną. Najgorzej ucharakteryzowali tą, która zwie się Minnie. Faceci w tym serialu też bez rewelacji. Naprawdę nie ma na kogo popatrzeć. W starym PLL nie wiadomo było, która jest ładniejsza, która się lepiej ubiera, która jest odważniejsza, mądrzejsza...Tutaj widzę na siłę wprowadzoną poprawność polityczną...Słabo...i szczerze obawiam się, że lepiej już nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
F_A_N_T_A_Z_J_A

Wleciały kolejne dwa odcinki, uważam ze jest nienajgorzej

Wodnickiii

Hej wiecie czy będzie 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 7
Wodnickiii

Też mi się serial podoba.Obejrzałem dopiero 3 odcinki,ale można stwierdzić już że jest godny uwagi.Każdy odcinek ogląda się z ciekawością co wydarzy się dalej.Fajny motyw z tym zabójcą jakby z Teksańskiej masakry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones