Słodkie kłamstewka (2022)
Słodkie kłamstewka: Sezon 1 Słodkie kłamstewka Sezon 1, Odcinek 3

Chapter Three: Aftermath

50m
7,2 56
ocen
7,2 10 1 56
Słodkie kłamstewka
powrót do forum s1e3

OCZYWISTY ZABIEG!

ocenił(a) serial na 6

Na 100% to Kelly jest martwa a Karen żyje i po prostu przejęła tożsamość siostry. Zrobiły podmiankę na moment przed zdarzeniem, zapewne żeby Karen została na dole i miała lepszy widok na zdarzenie i upokorzenie Imogen. Dosłownie inaczej cały wątek tego że siostry sobie robią podmiankę i ich nie rozpoznają nie miałby inaczej sensu i znaczenia, jest to wręcz oczywiste, już nie wspominając że w w mini zapowiedziach do każdej postaci gdzie każda aktorka wypowiadała się na temat granych przez nich ról Mallory Bechtel powiedziała że że są małe drobnostki w zachowaniu czy choćby w reakcjach itp. które pomagają je odróżnić, zwłaszcza pewna rzecz tam zostaje powiedziana, która w połączeniu z jedną sceną już po "śmierci Karen" jeszcze mocniej wskazuje że Karen żyje a Kelly jest martwa.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Podpisuję się pod tym. Zdecydowanie ten zabieg wykorzystali twórcy, już przed śmiercią podejrzewałam co się wydarzy. :p

ocenił(a) serial na 6
Madziara_2000

W sumie teraz to sam nie wiem :D jakiś czas po napisaniu tego zmieniłem na Kelly bo wydawało się zbyt oczywiste jak Faran cały czas wytykała że to Karen, ale w ostatnich odcinkach znowu mi się zmieniło i teraz już sam nie jestem pewien, dopuszczam zarówno kwestię że Kelly jest Kelly jak i że "Kelly" to Karen, bo na jedną i drugą wersję jest sporo poszlak. Wszystko się okaże ostatecznie już 18 bo ostatnie 3 odcinki sezonu wlatują wtedy.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Rzeczywiście te ostatnie odcinki trochę mnie zakręciły. ;) Jest szansa że rzeczywiście zamieniły się miejscami, ale tak jak piszesz jest też możliwość że idziemy w złym kierunku. No cóż, trzeba poczekać do tego 18, może twórcy jeszcze jakimś innym rozwiązaniem nas zaskoczą. :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones