PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 822
oceny
7,1 10 1 11822
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

OFICJALNIE

ocenił(a) serial na 10

premiera trzeciego sezonu będzie miała miejsce w marcu 2018 roku ;)

ocenił(a) serial na 7
Screamomaniak

o matko, ale czekania;/

ocenił(a) serial na 7
Screamomaniak

Dzięki za informacje, właśnie byłam ciekawa czy jeszcze w tym roku puszczą. Będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

alienowa

Tak, ale to będzie rebot nie kontynuacja. Nowi bohaterowie, zupełnie od pocżątku

ocenił(a) serial na 7
piotrek9625

Właśnie wiem, dlatego też jestem ciekawa jak to będzie, jaką historię wymyślą.

Screamomaniak

to już wiadomo że jednak nie będzie w marcu,

Screamomaniak

Premiera sezonu została opóźniona przez sprawę Weinsteine, który miał udział w produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Screamomaniak

Są jakieś nowe informacje??

ocenił(a) serial na 10
mitsui

nic nie wiadomo. brak nawet jakichkolwiek zapowiedzi czy zwiastunów, więc ZGADUJĘ, że premierę otrzymamy gdzieś podczas wakacji.

ocenił(a) serial na 8
TheNaturat_2

Juz lipiec wiadomo cos? Bardzo to sie przedluza.

monika220

Dołączam się do pytania. Czekam i doczekać sie nie moge kolejnego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 7
kamil83246

Strasznie wszystko się opóźnia, już sierpień a nie ma nawet zwiastuna czy chociażby daty.

ocenił(a) serial na 7
alienowa

pewnie nie będzie xd

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Ja to myślę iż dopiero może w przyszlym roku będzie.

ocenił(a) serial na 8
alienowa

Na Twitterze MTVScreamWorld jest napisane, że 3 sezon wychodzi w październiku.

ocenił(a) serial na 7
Iatneh

Dzięki, fajnie gdyby tak było.

Screamomaniak

Wiadomo coś o 3 sezonie? Kiedy będzie?

Goja_2

Netflix podał, że w listopadzie premiera Scream, tylko nie wiem czy 3 sezonu czy 1, bo nie posiadam konta u nich :)
3. sezon Scream będzie mieć zaledwie 6 odcinków. Nie wyjawiono żadnych szczegółów, więc nie wiemy, czy jest to sezon finałowy.

ocenił(a) serial na 6
Screamomaniak

ta i gdzie on niby

Screamomaniak

Lantern Capital nabyło już prawa do serialu, jednak pojawił się spór z Netflixem o prawo do dystrybucji. Na ten moment sprawa jest już niemal rozstrzygnięta więc premiery możemy się spodziewać w każdej chwili.

ocenił(a) serial na 9
Screamomaniak

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/krzyk-sezon-3-paris-jackson-w-obsadzie-kogo- zagra-corka-michaela-jacksona-73329.html

kasfmx



Czemu nie dostał 3 sezonu Netflix :( zawsze można by było liczyć na napisy albo lektora a tak ma VH1 i teraz trzeba czekać czy ktoś podejmie się tłumaczenia :(

Robson8080

Bo to nie był i nie jest serial Netflixa, tylko prawa do dystrybucji mają. Więc pewnie za jakiś czas trafi na Netflixa.

Screamomaniak

Czemu nie dostał 3 sezonu Netflix :( zawsze można by było liczyć na napisy albo lektora a tak ma VH1 i teraz trzeba czekać czy ktoś podejmie się tłumaczenia :(

Screamomaniak

Na fili.cc jest już dodane kilka odcinków. Wiecie czy można obejrzeć gdzies z napisami ?

Screamomaniak

To coś nie ma nic wspólnego z poprzednim serialowym Scream.

Kto im pozwolił dodać do nazwy 3 sezon!?

ocenił(a) serial na 8
Marucins

Teraz dopiero zorientowalam sie, ze jest 3 sezon "Scream". Tak dlugo na niego czekalam, ze az potem o nim zapomnialam. Obejrzalam 3 odcinki na cda i widze, ze jest chyba 4 odcinek bez tlumaczenia na Youtube. Ktos wie moze gdzie mozna obejrzec dalsze odcinki? Smutno bylo nie obejrzec dalszych wrecz frustrujace nie dokonczgc serialu i nie dowiedziec sie kto zabija.

ocenił(a) serial na 8
monika220

Jednak juz udalo mi sie obejrzec. Na Youtube byly wszystkie dalsze odcinki po angielsku. Zakonczenie bylo niezle. Ktos tez ogladal?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones