PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 620
ocen
8,2 10 1 47620
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Steve

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko ja go tak nie lubie...

ocenił(a) serial na 6
olivia611

SPOILER
Ja też za nim nie przepadam, wniósł kilka ciekawych wątków, ale mam wrażenie, że to przez jego zniknięcie Fiona jest teraz jaka jest. A za jej totalnym nieogarnięciem poszedł mocny rozrost choroby Iana (nie pilnuje czy bierze leki) oraz pyskowanie Debbie (bo ma ciekawsze rzeczy do roboty niż się postawić), która jak dla mnie, razem z Fioną, była spoiwem Gallagherów. Więc w sumie Stevie spieprzył sprawę. :/

ocenił(a) serial na 10
olivia611

mega irytująca postać

ocenił(a) serial na 8
olivia611

Ja właśnie bardzo polubiłem Steve'a.Jestem po pierwszym sezonie i ciekawi mnie czy jeszcze wróci do serialu.nie spojlerujcie :D

ocenił(a) serial na 8
olivia611

Mnie w którymś tam sezonie zaczęła już działać na nerwy ta drama pomiędzy Fioną a Jimmym-Stevem. Robiło się zbyt przewidywalnie, Jimmy odchodzi, Fiona jakoś tam układa sobie życie na nowo, Jimmy powraca, wszystko zaczyna się rozwalać i tak w kółko do znudzenia. Jestem mile zaskoczona, że w końcu przestał się pojawiać :3

ocenił(a) serial na 9
Inis_Ellen

ja go lubilem bo jak by nie patrzec super do siebie pasowali byla miedzy nimi chemia i wszytkie pozniejsze zwiazki fiony to dno w porownaniu z jimmym,

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Ja też go lubiłem, niestety potem pojawił się ten staruch który był narkomanem i przez niego zepsuli posta Fiony.

ocenił(a) serial na 8
olivia611

mi też działała na nerwy ta postać
UWAGA SPOILER,

szczerze mówiąc miałam nadzieje że ten szef narkotyków go zamordował...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones