PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 620
ocen
8,2 10 1 47620
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

dobre to?

ocenił(a) serial na 9

warto? poziomem goni takie bb, sopranos czy homeland?

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Nie widziałem żadnego serialu z tych które podałeś, ale naprawdę warto. Shameless to jeden z najlepszych seriali jakie widziałem, o ile nie najlepszy. Każdy sezon trzyma znakomity poziom :)

ocenił(a) serial na 9
mareczekp2

nie widziales breaking bad sopranos czy homeland? coz.....koniecznie obejrzyj

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Mam je wszystkie w planach, czekam tylko na finały kilku obecnych seriali żeby móc sięna nich skupić ;)

goraca_bulka

Nigdy nie będzie tak dobrego serialu jak Breaking Bad, aczkolwiek Shameless ogląda się całkiem przyjemnie, dobre aktorstwo i klimat, no i losy bohaterów bardzo wciągają, po czasie człowiek zaczyna się do nich przywiązywać, jak w rodzinie :)

ocenił(a) serial na 9
elfka77

hmm no bb faktycznie ciezko dorownac aczkolwiek uwazam ze sopranos i true detective moga powalczyc....

goraca_bulka

W mojej czołówce są: Breaking Bad, Lost i The Office, każdy z innej beczki. Sopranos to nie moje klimaty, ale do True Detective mnie zachęciłeś, obejrzałam dziś 1 odcinek i wydaje się bardzo porządny :)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

Goni poziomem oczywiście.

ocenił(a) serial na 8
szewcze

Potwierdzam, zdecydowanie warto! :)

goraca_bulka

Widziałam Breaking bad i Homeland a potem się wziełam za Shameless i jest to obecnie z moich ulubionych seriali ;)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

w moim rankingu shameless jest na trzecim miejscu, ale przed homeland :) po kilku pierwszych odcinkach będziesz wiedzieć, czy lubisz taki humor, czy nie i czy warto kontynuować

ocenił(a) serial na 9
btw123

1. bb
2. true detective
3. shameless

:)

ocenił(a) serial na 9
btw123

no dokoncze better call saul i sie za to zabieram:)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

a saul jaki jest? jakoś nie mogę się przełamać, żeby zacząć..

ocenił(a) serial na 10
btw123

pare pierwszych odcinkow sie ciagnie, chociaz bardzo mocno wyczuwa się ze to twórca BB :)

ocenił(a) serial na 9
btw123

no bb to to nie jest ale fan wylapie sobie fajne kąski plus jest sporo fajnych akcji ale trzeba sie skupic i otworzyc umysl:) to nie to co w bb, ale z kazdym odcinkiem jest coraz lepiej. mysle ze warto.

ocenił(a) serial na 9
btw123

lol laska robi laske kazdemu pod stolem bo jara sie nauka buahaha nie no juz mi sie podoba:)

ocenił(a) serial na 9
btw123

a fiona ladna bez makijazu:)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

haha, no właśnie to jest esencja tego serialu :D I Emmy Rossum jest bardzo ładna, to fakt

ocenił(a) serial na 9
btw123

ale ta karen to poje..na s..ka

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

abstrahując od tego, że wszyscy tam są poje...ni, nie przepadam za Karen, ale to jedna z niewielu postaci, których nie lubię. za to jej matka Sheila jest tak walnięta, że aż mi jej żal i nie potrafię jej nie lubić :D

ocenił(a) serial na 9
btw123

no uogulniajac szila jest dobra akren zla

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

ile sezonow jest chyba 4 tak? bo 5 tego nigdzie nie widze

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

jest 5 sezonów, ostatni skończył się właśnie niecałe 2 tygodnie temu ;((

ocenił(a) serial na 9
btw123

wiesz gdzie mozna pobrac sezon 5? bo nigdzie nie widze

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

polecam tnt torrent (pisane razem), ewentualnie kickass

btw123

Akurat początek BCS jest znacznie lepszy od początku BB, w którym faktycznie początek się ciągnął (BB było lepsze z każdym sezonem). Natomiast w BCS te dłużyzny wyrzucili, w związku z tym na razie prezentuje się lepiej. Ja akurat nie potrzebowałem skupienia i "otwierania umysłu", żeby wyłapywać fajne kąski, ale to już zależy od pamięci :)

ocenił(a) serial na 9
wooba1

w takim razie zabieram się za Saula w wakacje, zaraz po zakończeniu Gry o tron :>

ocenił(a) serial na 9
btw123

mam pytanie jestem przed ostatnim odcinkiem 3 sezonu jimiego zabil ten gangus bo skonczylem na tym jak na jaht wchodzi.....

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

no widzę, że masz ładne tempo, już 3 sezony :) z jimmim zrobili właśnie taką niejasną sytuację, że nie wiadomo, co się stało. zostawili sobie furtkę na ewentualny powrót postaci. więcej nie powiem :>

ocenił(a) serial na 9
btw123

koncze 4, ale nie widze nigdzie 5 ego do pobrania:)

ocenił(a) serial na 9
btw123

i spoko ze dodales to "wiecej nie powiem" to mi wystarczy:)

ocenił(a) serial na 9
goraca_bulka

dodałam:)

ocenił(a) serial na 9
btw123

gdzie ogladales 5 sezonm pobrales czy na jakiejs stronce?

ocenił(a) serial na 9
btw123

no ta, łazaż - tak myslalem:)

ocenił(a) serial na 6
goraca_bulka

Skończyłam właśnie pierwszy sezon - serial dobry,przyjemnie się ogląda, aczkolwiek nie ma absolutnego porównania jak dla mnie do BB, który jest dla mnie fenomenem a co dopiero z Sopranos (mój numer jeden!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones