PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 650
ocen
7,2 10 1 5650
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Zastanawiam się nad obejrzeniem tego serialu (za jakiś czas zresztą, bo na mojej liście figurują na razie inne tytuły). Pytanie do tych co oglądali: WARTO? W ogóle może ktoś by opisał serial? :) Dziękuję.

marscheline

nie widziałam wszystkich odcinków ale bardzo mi się podobał ;)
nie wiem co napisać o tym serialu ponieważ nie wiem który sezon oglądałam i co było w pozostałych
ja zaczęłam oglądać gdy starsza z sióstr (Val) bierze ślub (po pijaku i nic z niego nie pamięta) z pewnym przystojnym strażakiem, ona chce się od razu rozwieść, jednak on ją kocha i nie zamierza odpuścić, mają razem różne zabawne przygody, ogólnie to sezon skończył się na ich drugim ślubie(takim zaplanowanym), który też nie odbył się bez problemów, Val prowadzi cukiernie ze swoją przyjaciółką

natomiast młodsza (Holly) ma chłopaka (Vince) z którym różnie jej się układa, dziewczyna szuka pracy, jest trochę zwariowana

obie mają świetnych przyjaciół ;)

to tyle, więcej niestety nie pamiętam ;(

marscheline

jeżeli chcesz to obejrzeć to polecam, fajny serial na poprawienie humoru

doda_18

Serial jest fajny, młodzierzowy, kolorowy :) Dwię piękne siostry, obie mają lekko nie równo pod sufitem czasem co jest zabawne :) Dużo humoru, długich dialogów czasem, ale bardziej bym polecił serial The O.C, bo widzę, że TVN 7 emituje oba, a ten drugi o niebo lepszy jest.

ocenił(a) serial na 9
marscheline

Super serial :) Warto oglądnąć, zwłaszcza od pierwszego sezonu, choć on akurat jak dla mnie jest najmniej ciekawy. Ale zdecydowanie polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones