PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć
ocenił(a) serial na 8
niewiem97

też dzisiaj widziałam reklamę ;) najzabawniejsze, że reklamują to jako "nowy serial z Wentworthem Millerem" :P

ocenił(a) serial na 10
fibi_3

Dokładnie na to samo zwróciłam uwagę! :)

użytkownik usunięty
fibi_3

Też mnie to rozbawiło.

ocenił(a) serial na 7
fibi_3

Mnie jeszcze bardziej rozbawiło jak usłyszałam "ukazujący prawdziwe życie w więzieniu" ;)

Iruku

Wygląda na to, że ktoś kto pisał dla lektora zapowiedź tego serialu, zupełnie nie ma o nim pojęcia. Skoro serial z poprzedniej dekady nazywają "nowym serialem" to już jest żenujące. Jeśli chcieli wyemitować coś starszego, to mogli sięgnąć po coś czego jeszcze nie było w polskiej ogólnodostępnej telewizji, a nie serwują serial który już miał swoje pięć minut.

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

o 23 godzinie, na pewno będzie wysoka oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
kinter

tak późno? :/ miałam ochotę to sobie jeszcze raz obejrzeć

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

Zamierzam oglądać!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Zamierzam oglądać ponownie. :)

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Ja też! :)

niewiem97

orientuje sie ktos czy beda jakies powtorki lecialy ?

ocenił(a) serial na 10
Mobilny

Przeleciałam cały program tv i nie ma powtórek :/

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

Odcinki będą co tydzień?

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Tak. Btw. właśnie oglądam i lektor jest okropny. ;)

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

Również oglądałam i lektor nie zepsuł mi radości z oglądania PB. :)

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Mi też nie zepsuł, ale z początku był okropny, później było lepiej.

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

Fakt ten lektor z FOX i teraz TVN7 jest beznadziejny nie ma to jak Stanisław Olejniczak z Polsatu albo Maciej Gudowski z wersji DVD :P

spartakus_filmweb

TVN7 odkupił tę wersję od FOX. ten lektor to Paweł Straszewski. czyta on to samo tłumaczenie, co Olejniczak na Polsacie. jest ono autorstwa Bartosza Lubonia.

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Wiem,ale to czytanie zdecydowanie nie pasuje haha :P

spartakus_filmweb

Olejniczak też niezbyt mi pasuje, zbyt przesiąkł Modą na sukces. Gudowski już lepszy, ale Jarek Łukomski to najtrafniejszy wybór. zawsze się sprawdza w takich klimatach.

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Mi akurat nie podobał się Łukomski w Sezonie 4 i Straszewski przyzwyczaiłem się do Gudowskiego i Olejniczaka :)

ocenił(a) serial na 8
spartakus_filmweb

Hmmm martwi mnie czemu w kolejnych dniach nie widzę skazanego na tvn 7..... hmmm mam nadzieję że to nie chwilowy wybryk i będą go puszczać conajmniej co tydz :) dla pewności codziennie będę sprawdzać program tvn7 :) abruzzi i t-bag ♥ :)

ocenił(a) serial na 10
Vanilia2905

Ma być co Wtorek patrzyłem dziś w gazecie i jest drugi odcinek 1 sezonu o godzinie 22:25

ocenił(a) serial na 8
spartakus_filmweb

oooo dzięki :) mam nadzieję że 2gą serię też puszczą

ocenił(a) serial na 9
Vanilia2905

poslalem im zapytanie na fb, zobaczymy co odpisza

ocenił(a) serial na 8
niewiem97

Wygląda na to, że skończy się na jednym sezonie, bo dziś i za tydzień nie ma PB w programie. Szkoda, bo liczyłem na całość, lub przynajmniej 2 sezony. Trochę niepoważne ze strony tvn zaczynać coś i nie dokończyć, no chyba, że za jakiś czas planują puścić ciąg dalszy.

ocenił(a) serial na 8
suvi07

tak liczyłam, że dzisiaj poleci drugi sezon.. to jest jakaś kpina co robi tvn7. tak samo jak z kryminalnymi lecą tylko wybrane odcinki..

ocenił(a) serial na 8
Gabi_Gab

ufff myślałam że tylko ja to zauważyłam .... tvn7 trochę sobie w kulki leci. na cholerę emitowali 1 sezon skoro 2 nie emitują ? za pół roku się okaże że 3 wyemitują... żart ?

ocenił(a) serial na 8
Vanilia2905

no i jednak nie będą emitować 2ego sezonu.... :(

ocenił(a) serial na 8
Vanilia2905

dlaczego:(

ocenił(a) serial na 8
Gabi_Gab

Nie wiem może za mała oglądalność była ? w każdym razie teraz go nie będzie w tv :(

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
Vanilia2905

a jednak będzie 2 sezon w tv:)

ocenił(a) serial na 8
raf_filmweb

kiedy ?????????????????

ocenił(a) serial na 8
suvi07

Dziś teoretycznie powinien się zacząć 3. sezon na tvn7, ale jak widzę w programie, nie zacznie się. Orientuje się ktoś czy puszczą serial dalej, być może z jakąś przerwą tak jak było między 1. a 2. sezonem, czy na 2. sezonie koniec?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones