PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624034}

Spartakus: Zemsta

Spartacus: Vengeance
7,8 39 795
ocen
7,8 10 1 39795
6,2 5
ocen krytyków
Spartakus: Zemsta
powrót do forum serialu Spartakus: Zemsta

4 Sezon ?

ocenił(a) serial na 8

Ma ktoś jakieś informacje na temat powstania kolejnego sezonu Spartakusa ? Czy
wydarzenia w Vengeance konczyły serie ?

ocenił(a) serial na 10
Zeece

Pewne jest to ze Liam Mcintyre tak bardzo nie spodobal sie fanom serialu w nastepnej 4 juz seri w roli sprartacusa zobaczymy juz innego aktora , podobno juz jest wybrany , ale kto narazie to wielka tajemnica.

Anxej

To potwierdzone info(jeśli tak to podaj źródło), czy sarkazm?

ocenił(a) serial na 10
elbondo13

sarkazm:P

Anxej

Ah ok xD

ocenił(a) serial na 10
elbondo13

jakby znow zmienili aktora to bylby juz koniec świata :D no i serialu

ocenił(a) serial na 8
Zeece

Czy tak trudno Ci przejrzec forum ? Albo co gorsza ( niee niee rob tego !! ) poszukac w google ??
Czekasz 11 godzin na odpowiedz i jeszcze ci jej nikt nie udzielil - szukajac samemu odpowiedz masz ja w 20 sekund. I przy okazji nie denerwujesz innych ludzi, ktorzy widza po raz setny temat na tym forum "Czyy bedzieeee nasteepny sezon xDxD????"

ocenił(a) serial na 4
kaishaku27

co by nie mówić forum filmwebu to jest mega syf jest mnóstwo forów na których ktoś kto zadaje po raz kolejny takie same pytania dostałby burę od forumowiczów i ostrzeżenie od admina a tutaj no cóż :] szkoda bo jak ja się tu rejestrowałem to nie była jeszcze popularna strona i jakoś było tak elitarniej :]

ocenił(a) serial na 7
grzesiekmistrz

No patrzcie, a myślałem, że forum jest po to by dyskutować. Nie każdy poświęca tyle czasu i uwagi by przeszukiwać całe forum, tym bardziej, że tego typu wiadomość (4-ty sezon) może być w każdej chwili zaktualizowana. Jeśli Wy (kaishaku27 i grzesiekmistrz) nie chcenie odpowiadać to zignorujcie pytanie kolegi i sami przeszukajcie sobie forum by znaleźć tematy które was interesują. Z pewnością znajdzie się ktoś kto z chęcią odpowie na postawione w temacie pytanie.

ocenił(a) serial na 9
longbowman

A ja myślałam, że mózg jest po to by go używać. Chce się dowiedzieć o kolejnym sezonie i szkoda mu czasu na przeglądanie for to używa googla, to nie trudne. Jest zbyt cofnięty by wpisać w wyszukiwarkę "spartacus season 3" to wchodzi na forum i je przegląda. Nie znajduje tego czego szukał - dopiero zakłada nowy wątek. W tym przypadku wystarczy rozwinąć dyskusje i będzie przynajmniej kilka już debilnych pytań o kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
longbowman

Dobrze, longbowam - jak mam przeszukac forum by znalesc tematy, ktore mnie interesuja ( jak wspomniales wyzej ) skoro owe forum jest skutecznie i regularnie zasmiecane przez TAKIE tematy jak ten ?
Mylisz sie i to bardzo - osoba zainteresowana, czy bedzie nastepny sezon czy nie, wcale nie musi przeszukiwac calego forum jak mowisz - tylko zjechac z 2 tematy nizej od swojego - gora 3.
Nie przytocze tu kolejnego "zrodla wiedzy" jakim jest google, bo to zrobila juz za mnie kolezanka powyzej.

"spartacus season 3", a nawet wpisac mozna i po polsku "sezon 3" to informacje ma sie w szybszym czasie niz, by to zajelo napisanie na forum zapytania i co gorsze czekanie jeszcze na odpowiedz....

@grzesiekmistrz,
Dokladnie bylo elitarniej jak to fajnie ujales ;) Ja zreszta przestrzegalem w moich wczesniejszych postach, ze na to forum po finalnym odcinku "Zemsty" zbiegna sie trolle i wypadaloby napisac "a nie mowilem?" ;)
Na poczatku trwania sezonu/serialu na tym forum pisali przewaznie ludzie naprawde zafascynowani tematem, z ktorymi mozna byla w bardzo kulturalny fajny sposob powymieniac poglady. Ludzie troszke starsi, trzymajacy poziom rozmowy i poziom intelektualny przede wszystkim. A teraz zaczela sie nawalnica...1 POST- BEDZIE TEN SEZON 4 CZY NIE ????
2 POST 5 MIN POZNIEJ - AAA DOBRA JUZ ZNALAZLEM NA GOOGLE/FORUM !! TO NIE TRZEBA JUZZ.

A sorry... tego 2 postu nigdzie sie nie doszukalem w takich tematach...

ocenił(a) serial na 8
kaishaku27

Przepraszam bardzo ale przekrecilem nick szanownego kolegi ;) Oczywiscie mialo byc "longbowman "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones