PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 261
ocen
7,3 10 1 4261
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Nudy

ocenił(a) serial na 3

Spodziewałam się czegoś w stylu queer as folk. Jestem zawiedziona, obejrzałam 3 odcinki, bardzo słaba fabuła, przez 30 min nic się nie dzieję. Obejrzę ten sezon do końca tylko dlatego, że ma mało odcinków chociaż wątpię żeby się rozkręcił. Dziwi mnie tylko ta wysoka ocena.... 7,3- za co?

ocenił(a) serial na 8
Sha_rida

Też się zgadzam. Gdyby wyciąć sceny seksu i gadanie o seksie to praktycznie by nie było tam dialogów i akcji. Po za tym niektórych scen w ogóle nie rozumiem, jaki mają sens. Też jestem rozczarowany tym serialem. Ja raczej poczekam aż minie cała seria i sobie wtedy pozostałe odcinki obejrzę za jednym razem na HBO OD przy robieniu czegoś innego. Zdecydowanie 7,3 to za dużo.

ocenił(a) serial na 8
Sha_rida

lol, przecież QaF to zwyczajna telenowela...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Lodowy

Niestety, nie zdążyłem przeczytać tego coś napisał, bo filmweb mnie uprzedzil i to usunał. Mam nadzieję, że oprócz obelg i wyzwisk było tam coś merytorycznego :-)
W innym wątku - w którym pytałeś o to czy warto go oglądać - odpisałem ci grzecznie co sądzę o serialu.

ocenił(a) serial na 4
laszlo4

Raczej nie straciłeś niczego, bo "oprócz obelg i wyzwisk" nie było tam niczego szczególnego.

ocenił(a) serial na 2
peace4all

I tego się trzymajmy.
Wiedziałem że wasze środowisko ma tendencje konfidenckie i skłonności do użalania się nad samym sobą, ale nie wiedziałem że filmweb jest taki ugrzeczniony.

ocenił(a) serial na 4
Lodowy

Filmweb może "jest", ale nastawiony na nierzucanie obelgami i wyzwiskami we wszystkich. Ludzi ogólnie.
"Wasze środowisko"?
Masz na myśli ogólnie środowisko ludzkie?
Bo jedynie do takiego zaliczam się.

ocenił(a) serial na 2
peace4all

A to jak już sobie wolisz...

ocenił(a) serial na 9
Lodowy

"Środowisko ma tendencje konfidenckie i skłonności do użalania się nad samym sobą" - wyluzuj koleś, bo tylko się ośmieszasz.

laszlo4

Co to w ogóle znaczy "tendencje konfidenckie"? :)
Wiem, że to nie Twoje słowa, ale cytat rozbrajający. :P

ocenił(a) serial na 9
Sha_rida

A znasz jeszcze jakieś inne seriale bardziej w stronę Queer as Folk niż Looking?

ocenił(a) serial na 7
Joanam1901

Jest jeszcze mało znany serial Hunting Season. Ale jest dość przegięty na odważne sceny seksu.

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

A dzięki! Jak znajdę to z ciekawości obejrzę pilotażowy, a nuż mi się spodoba ;)

Sha_rida

Akurat "Queer as Folk" (amerykańskie) to gejowska "Moda na sukces" - tylko z odcinkami dwa razy dłuższymi i nieco lepszą stroną realizacyjną. :)

"Spojrzenia" są znacznie lepsze bo prawdziwsze (pod względem emocjonalnym itp. itd.). :) Ale fakt, odcinki są krótkie (ZA krótkie) - więc najlepiej obejrzeć całość na raz-dwa razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones