PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690850}
7,1 554
oceny
7,1 10 1 554
Syberia Zagubieni w reality show
powrót do forum serialu Syberia - Zagubieni w reality show

Warto ?

ocenił(a) serial na 7

Lost należy do moich ulubionych seriali, czy Siberia chociaż w niewielkim stopniu przypomina Zagubionych ?

nillvo

Moim zdaniem jest lepszy od Lost. Kwestia to podejść do serialu neutralnie, ani nie oczekiwać nie wiadomo czego, ani w drugą stronę nie szukać pretekstu do wyliczenia wad i niedoskonałości
I liczyć się z tym że kręcony był niskim budżetem. Trzeba się oswoić ze sposobem opowiadania histori

ocenił(a) serial na 7
Zetnakatel

Po kilku latach od zakończenia Lost nie znalazłem serialu który chociaż w niewielkim stopniu rekompensowałby swoją jakością jego brak.
Oglądnąłem wczoraj pierwszy odcinek i serial faktycznie zapowiada się świetnie.

ocenił(a) serial na 7
nillvo

Serial spoko po kilku odcinkach wciąga ,choc według mnie sporo aktorów zle dobranych

M_Nita

Moim zdaniem nie można nic zarzucić w dobrze aktorów, są dobrani w 10tkę.

nillvo

Też długo szukałam serialu podobnego do Lost i polecam The 100 :)

ocenił(a) serial na 9
nillvo

Serial w ogóle nie jest jak Lost. Śmiem twierdzić nawet, że fan Lost nie polubi Syberii, a to dlatego, że jest to mocumentary. To się lubi lub nienawidzi.

ocenił(a) serial na 4
nillvo

Są ludzie i jest "dziwne" miejsce, dla mnie podobieństw koniec ;)

Właśnie skończyłem oglądać i muszę przyznać, że Twórcy zabili mi przysłowiowego ćwieka. Bo mimo, że nie znoszę takiej formy, "paradokumentu", reality show czy jak to tam sklasyfikować, komentarze w stylu "Pamiętników z wakacji", itp. działają na mnie jak płachta na byka, głębia dialogów odrzucała mnie tak, że miałem ochotę przewijać (ach te realistyczne teksty - zastanawiamy się co zrobić, nagle pada: "on ma rację" - i efekt echa, pięć osób powtarza "on ma rację, on ma rację, on ma rację..." tak, bardzo naturalne :) Połowa aktorów gra jak kołki, niektóre sceny roztrzęsione jakby nagrywane telefonem przez napalonego nastolatka w trakcie masturbacji, pomijam wszelkie idiotyzmy fabularne, no i fakt, że pod koniec zaczęła się już radosna twórczość przez duże tfu...

Mimo to oglądało się całkiem przyjemnie. Dziwne ;) Może gdyby forma była inna, może wymiana niektórych aktorów, no i budżet większy (szczególnie scenariusz trzeba by dopracować i na bogów koniec z improwizowanymi dialogami, toż to ja zwykły zjadacz chleba mam bogatszy zasób słownictwa ;) może wtedy dałbym 7-8 póki co ujdzie ale tęsknił za Syberią nie będę.

Do Lost nie ma co porównywać, nie ta kategoria wagowa. Ale i tak warto poznać, dosyć szybko zapomnieć, ale nie żałować tych paru godzin serialowi poświęconych :)

A_Master_of_Disaster

Tylko, że aktorzy nie mięli scenariusza, dialogi wymyślali sami w trakcie - improwizowali. Także argument z dupy.

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

Weeeeź... Jak można twierdzić, że nie mieli scenariusza? A ogólny zamysł? Nie powiesz, że pojechali w las i stwierdzili "Nagrywamy coś, o czymś, w sumie to nie mamy WCALE pomysłu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie"???

Pomogę - wiedzieli jak ma scena wyglądać, resztę improwizowali. Poza tym wyraźnie napisałem, że trzeba by to >>zmienić<< bo wypadło bardzo blado. Zresztą chyba nie bardzo zrozumiałeś mimo wszystko pozytywną wymowę mojego komentarza, zatem bez wulgaryzmów proszę, kultura nie gryzie.

A_Master_of_Disaster

Jeżeli wyraz dupa nazywasz wulgaryzmem to.. jesteś dziwny. Mieli zarys fabuły to chyba oczywiste ? Ty natomiast twierdzisz wyraźnie że złe dialogi co jest totalną bzdurą, bo dialogi wymyślali sami podczas kręcenia. Część aktorów wiedziała co się ma wydarzyć inni nie.

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

"Argument z dupy", to wyrażenie już wulgaryzmem jest, ma ewidentnie pejoratywną wymowę, przykre, że tego nie zauważasz...

Co do dialogów to przecież wyraźnie napisałem, że jest to mankament i źle to wyszło, dlatego powinno zostać zmienione - na gotowy skrypt! Ciężko zrozumieć, że wyrażam swoją opinię o elemencie, który wyszedł słabo? Może trzeba do podstawówki wrócić? Nauczyć się czytania ze zrozumieniem? Wtórny analfabetyzm niestety zbiera srogie żniwa, eh...

Miało wyjść realistycznie, wyszło sztucznie, tyle.

ocenił(a) serial na 8
A_Master_of_Disaster

Obejrzałam pierwszy sezon Lost i śmiuem twierdzic że serial jest beznadziejny. Miałam oglądać następne odcinki ale doszłam do wniosku że nie bede sie już męczyć. Siberia jest 100 razy lepsza niż Lost

ocenił(a) serial na 4
nillvo

Krótko - nie warto.
Ja obejrzałem i żałuję.

nillvo

Lost chyba nie da się zastąpić, trzeba czekać na Lost 2 :)

Rozkminiator

Wyszło już. serial "From"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones