PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 476
ocen
8,1 10 1 58476
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

W takim środowisku jedno kłamstwo sprowadza lawinę gówna, ci ludzie żyją w szambie.

ocenił(a) serial na 10
Dalhar

Masz racje,ale trochę dystansu. To przecież tylko serial:)

ocenił(a) serial na 6
Kubson_9

To jest pierwszy serial, który męczy mnie psychicznie, nie wiem dlaczego, może dlatego, że kibicowałem klubowi w dążeniu do wyjścia na prostą, ale oczywiście szalona mamuśka musiała wszystko *&^%$#@. Żeby jakoś odreagować ten bajzel obniżyłem ocenę serialowi :) Może jestem zbyt emocjonalnym człowiekiem :)

ocenił(a) serial na 10
Dalhar

hehe możliwe ;P każdy przecież jest inny. Ja też podchodziłem do tego serialu bardzo emocjonalnie i oczywiście wzbudza on we mnie nadal duże emocje, ale teraz wiem ,że to ostatni sezon wyczekuje tylko ostatniego akcentu i pożegnamy się z tym serialem na zawsze. Była to świetna przygoda :D

ocenił(a) serial na 7
Kubson_9

Ale uważasz to za arcydzieło???

ocenił(a) serial na 10
Izukar

Jest to w pewnym sensie Arcydzieło bo w tym serialu odcinki mają tyle samo minut co nie jeden film tyle nie ma i gra aktorska jest przecież świetna jak dla mnie. Aktorzy,których nie znałem wcześniej (oprócz Charliego) robią świetną robotę jak dla mnie. Ale Serial stracił na wartości przez odejście Opiego no i śmierć Claya jak dla mnie. Jak w każdym serialu są tutaj błędy bo nie da się uniknąć,ale jak dla mnie ten serial jest świetny.

ocenił(a) serial na 7
Kubson_9

Oczywiście możesz tak uważać, tylko argumenty uważam za nietrafione. Gra aktorska czasem wprost leży i kwiczy. To ich ciągłe poklepywanie po plecach, yeah bro i ględzenie przyciszonym głosem o niczym z takim przejęciem, takim skupieniem, jakby rozbrajali właśnie bombę to porażka. A od Synów większym arcydziełem musi być Klan,bo ma tyle minut? Moim zdaniem nie.

ocenił(a) serial na 10
Izukar

To oczywiscie Twoje zdanie i to szanuje:) też z jednej strony masz racje bo to poklepywanie po plecach i stałe gadki typu bro,jezu chrystye itp to moze sie znudzic. Chodzilo mi raczej o oglnie wszystkie sezony jezeli chodzi o gre aktorska ,ale w tym sezonie gra aktorska nie powala.

Kubson_9

Ostatni sezon? To potwierdzone? Bo mi się wydaje, że spokojnie mogli by zrobić jeszcze z siedem serii. Klub to taka wielka amerykańska mafia, ani FBI, ani inne gangi im nie podskoczą, Jax znowu na chwilę zluzuje, przemyśli swoje błędy, postanowi je naprawić i wyjść na prostą by potem znów siać postrach wśród wszystkich gangów Ameryki i knuć złowieszcze plany. Patrząc na trajektorię lotu kul wystrzeliwanych w kierunku SoN's myślę, że przy dobrych wiatrach, dożyją nawet do dwudziestego piątego sezonu i staną gangsterską wersją 'Mody na sukces".

killer83_2

Przy okazji mówiąc częściej "Jesus Christ" niż ksiądz w kościele...

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

For my Club and my family zapomniales dodac :D

ocenił(a) serial na 9
Dalhar

Niech ta patologia już się skończy!

Cóż nie jestem najmłodsza , ale wiedziałam o czym jest ten serial. Zeby go oglądnąc zbierałam sie kilka lat. Wiedziałam tez czego sie spodziewac i nie zawiodłam sie, oczywiście w cudzysłowiu mówiąc. To nie jest serial w stylu Niewolnica Izaura. To od poczatku była patologia.
Pamietam jak można bylo ogladać pierwsze odcinki , jakos nie mogłam sie zebrać, ale za to pamietam bardzo pochlebne komentarze o serialu.
Wszytskim sie podobało , ale to byli ci sami SOA co teraz. Nie było to kółko różancowe. Żyli po za prawem handlowali bronią, gineli ludzie.
Niczym sie to nie różni od regularnej mafii , a jednak sie podobało. Nie jestem hipokrytka jak teraz oglądam też mi sie podoba.
Jak czlowiek oglada stara sie miec swoich ulubiencow i ja ich mam tym sie wybacza wiecej, przymyka sie oko . Tyle ze w tym serialu nie ma bohaterów . A teraz jesli chodzi o poklepywanie itd . Duzi chłopcy robia tak do dzis :-) moze nie tak jaskrawo ale...jesli chodzi o Jesus Christ , jak rozgladam sie na okolo slysze co drugie slowo k...a , wole Jesus.
A dalsze sezony... przemoc rodzi przemoc , władza sprowadza arogancje i myslenie ze mozna siegnac gwiazd czyz nie jest tak w zyciu? Ja sie np z tym spotkalam w realu, a punk widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jax zaczal przerastac mistrza w momencie gdy tylko zmienil krzeslo.
Smierc Tary wyzwolila tylko ostatecznie dzika strone jego natury ,ona była balastem potrzebnym do zachowania równowagi .
Myśle ze jechał czesto na czystej adenalinie , a zemsta byla napedem ,przesloniła wszystko.
I tak sobie jeszcze mysle ze gdyby nasz przecietny obywatel miał tak łatwy dostep do broni jak tam , to przy niektórych sprawach które sie teraz dzieja krew lała by sie równie mocno jak w SOA
pozdrawiiam

ocenił(a) serial na 8
Dalhar

To ostatni sezon wiec się skończy.

ocenił(a) serial na 10
m207

Nie wiem czy ktoś zwrócil uwage,ale dopiero teraz na to wpadlem . Ta nowa okladka czy tez tapeta 7 sezonu gdzie jest twarz Jaxa na pol zmieszana z czaszką moze swiadczyc o smierci klubu. Jax jako prezydent i jako przywodca na pol martwy na tej okladce. Wpadl ktos na to?

ocenił(a) serial na 8
Kubson_9

na FOXsie amerykańskim były zwiastuny 7 sezonu jako finalnego i tam wszystkie postacie na przemian "zachodziły" w czaszkę , a nawet jest zwiastun kiedy wystrzelona kula przebija czaszkę na wylot..

ocenił(a) serial na 10
m207

no nie wiem czy to moze jakos pokazuje koniec sonsow. Pewnie nie i to tylko zwykly trailer,ale kto wie

ocenił(a) serial na 10
Kubson_9

Sory za spam,ale wydaje mi sie ,że Kurt wkurzy nas czyli widzow ostro jezeli chodzi o zakonczenie. Po ostatnim odcinku gdzie Nero gadal z Wendy o wyjezdzie na ta farme z dzieciakami i z Gemma zapalila mi sie lampka. przez gemme i jej klamstwo o smierci tary i tak juz zginelo wiele ludzi i narobilo to wielkiego syfu w diosie itd, Sonsi sa teraz w rekach augusta i graja wedlug jego regul. Nie wydaje mi sie ,zeby Jax dowiedzial sie ze to gemma zabila tare. Moze byc tak ze sonsi zostana wykonczeni na koniec a nero zabierze reszte na farme i tyle z tego bedzie. Przeciez najmocniejszym akcentem jezeli chodzi o ten serial byloby usmiercenie JAxa Czyli glownego bohatera tej opowiesci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones