Tehran
powrót do forum 1 sezonu

Netflix odpada. Niezależnie inne platformy?
Czy w ogóle będzie dostępna pl wersja językowa?

ocenił(a) serial na 5
melania_zeev

Apple TV+ Wersja z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 7
Bartosz_Gorecki_filmweb

szkoda że tylko tam

ocenił(a) serial na 5
warczanek

24,99 zł za miesięczny dostęp to nie jest dużo, a przy okazji można obejrzeć coś więcej.

ocenił(a) serial na 9
Bartosz_Gorecki_filmweb

Jeżeli ktoś ma Macbooka lub iPada to na rok dostęp jest za darmo.

qba_m1

Już nie, niestety kupiłem nowego MacBooka Pro i nie ma tej opcji - była w 2019 - my korzystamy - a serial polecam właśnie oglądamy :)

marcinadrianwlodarczyk

oczywiście ze jest ta opcja. kupiłem nowego Air 5 dni temu i mam Apple TV na rok. Konieczne jest założenie Apple id, na które trzeba sie zalogować w aplikacji Apple TV i opcja roku za darmo od razu sie pojawia.

marcinadrianwlodarczyk

W przypadku kupna jakiegokolwiek nowego produktu Apple (mac, iPad, iPhone) dostaje się dostęp do Apple TV na rok. W moim przypadku to był telefon w sierpniu, także warto skorzystać :)

ocenił(a) serial na 5
warczanek

Można też uwinąć się z oglądaniem w okresie próbnym, który trwa 7 dni i jest bezpłatny.

ocenił(a) serial na 7
Bartosz_Gorecki_filmweb

chyba tak zrobię , tylko mam już wykupiony netflix , hbgo

ocenił(a) serial na 8
Bartosz_Gorecki_filmweb

Mam normalny dostęp do Apple TV+, ale napisów polskich nie mam. Oglądam z angielskimi, ale żona narzeka...

ocenił(a) serial na 5
Loco_Mario_PL

Polskie napisy na pewno są dostępne, zarówno oglądając na Macu (na dole z prawej strony jest wybór napisów) jak i przez stronę internetową (https://tv.apple.com/us/show/tehran/umc.cmc.337cdk1ou0bmn6frmzxwm7xqd?ctx_brand =tvs.sbd.4000).

ocenił(a) serial na 8
Bartosz_Gorecki_filmweb

Kurcze, gdyby tu można było dawać fotki, to bym zrobił. Wiem, gdzie są napisy, a gdzie lektor. Nie mam polskich napisów i zabij mnie, nie wiem, dlaczego :-) A Apple TV+ chyba nie ma help desku w Polsce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawulon1_2

UWAGA ZŁODZIEJ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones