PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526658}

Terminator Ocalenie: Seria machinima

Terminator Salvation: The Machinima Series
5,9 288
ocen
5,9 10 1 288
Terminator Ocalenie: Seria machinima
powrót do forum serialu Terminator Ocalenie: Seria machinima

Są lepsze Machinimy...

ocenił(a) serial na 3

Oglądałem to i zastanawiam się czemu Terminator Salvation: The Machinima Series w ogóle tu jest, chociaż na to kompletnie nie zasłużyło...Namiastka fabuły, która jest banalna, nie ma praktycznie żadnej głębi i żadnych wątków, jest po prostu płytka, a skoro już promujecie Machinimę, to zacznijcie może od Polskich filmów, bo jest parę które przerastają tą serie kilkakrotnie...Ale opowiem o dość niepozornym filmie w Machinimie, jest Polski film o nazwie "Heroes of Last Chance" autorstwa, Haniball'a, nie jest on może wielce popularny, ale był pokazany w telewizji na antenie Hyper'a. Oglądnąłem wszystkie odcinki tego serialu i moim zdaniem jest on o wiele lepszy od tego Terminatora, jest tam sporo poświęceń, akcji, zdrady i wątków, oraz naprawdę fajna fabuła, a co najważniejsze...Jest swoja, a nie sklejanie już stworzonej.

Naprawdę nie wiem czy ta Machinima zasłużyła sobie na miejsce na tej stronie, bo moim zdaniem nasze rodzime Machinimy (Oczywiście nie które) Przebijają te zagraniczne, czemu Filmweb, skoro popiera Machinimę, to nie popatrzy na Polskie filmy? Co gorsze są? Nie, a skoro już coś mamy promować, to popularyzujmy nas, a nie zagraniczne kicze...Pozdro.

ocenił(a) serial na 7
Gonio42

Zapomniałeś chyba, że Filmweb w znacznej mierze tworzony jest przez jego użytkowników.
Nikt nie zabrania Ci dodania nowych pozycji.

Bobby_G

tak? To sproboj takie cos dodac jesli nie ma tego na imdb.

matix87

nom...

Gonio42

jak dla mnie to też uważam, że ta machinima jest do bani

Wookie_LG

machinima to powinien na filmwebie być gatunek

ocenił(a) serial na 5
Gonio42

smieszny jestes.
polski badzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew Heroes of Last Chance porownujesz do tego?
jakbys mrowke do slonia.

ps starczylo mi pol minuty Heroes of Last Chance by WYŁĄCZYĆ ten śmieć.

schiz

Brawo, genialny pomysł, oceniać serial po pół minuty.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

czasem starczy 10 sekund

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones