PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 608
ocen
7,5 10 1 44608
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

A wygląda chu****.
http://comicbook.com/2015/01/11/the-flash-first-look-at-robbie-amells-full-fires torm-costume/

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Jeszcze jedno - drugie zdjęcie na linku, który podrzuciłem potwierdza, że profesor Martin Stein (Victor Garber) jest drugą połówką Firsestorma.

BluRay2012

jaką druga połówką?XD pedauy>

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

Firestorm to dwóch gości w jednym ciele.

BluRay2012

jak to jeden stary a jeden młody? bez sensu

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Możesz to jeszcze rozwinąć? Jak to dwóch? W sensie w głowie ma rozdwojenie jakieś czy jak? Czy kiedy się nie pali to jest jednym a kiedy się pali to drugim? dziwne to :)

ZuberP2M

Kiedy nastąpiła awaria w laboratorium gdzie byli ludzie w tym profesor Martin Stein i taki jeden uczeń(zapomniałem imienia) i nastąpiła awaria i Profesor połączył się z tym drugim w jedno ciało (Firestorma)i się okazało że ciałem jakby czucie w nim miał ten uczeń ale profesor też był w tym ciele też go kontrolował ale jego nie widać (bo bądz co bądz to Firestorm to ten uczeń tylko że jego ciało po prostu się zmieniło w Firestorma)i profesora tylko słyszy uczeń w swojej głowie bo tak jakby profesor jest niewidzialny i nie można go usłyszeć i nie można zobaczyć ale on też może sterować Firestormem ale jak mówiłem jego tylko słyszy ten uczeń dlatego głównie on nim steruje a profesor mu czasami pomaga i mówi do niego (w umyśle ucznia) i tylko tyle .Mam nadzieję że chociaż trochę Ci to wytłumaczyłem :)

ocenił(a) serial na 8
dagon1911

Ronie Raymond poprzez wybuch reaktora został rozłożony na cząsteczki i w jakiś sposób zespolony z inną osobą, prof. Martinem Steinem. Ronie nadal może kontrolować swoje ciało, jednak w głowie ma teraz głos prof. Steina, tak, jak Tony Stark słyszy w hełmie JARVISa. W serialu najprawdopodobniej przywrócą świadomość Roniego dopiero po czasie, obecnie świadomości się mieszają, stąd Firestorm raz chce być przy Caitlyn, a raz chce, by się oddaliła.

ocenił(a) serial na 7
Lordnar

No to teraz rozumiem, ale ten profesorek to będzie good gay czy nie za bardzo?

ocenił(a) serial na 8
ZuberP2M

Będzie pozytywną postacią. Nie wiem jaką drogą podążą, ale najprawdopodobniej przedstawią Steina, jako dobrego i miłego profesora, który w przeszłości był alkoholikiem. Miał żonę, z którą się rozwiódł, a całą sytuację z wymieszaniem jego świadomości ze świadomością Roniego potraktuje jako szansę na czynienie dobra. Jego zdaniem istnieje po to, by móc używać swoich umiejętności, w sumie tylko dlatego istnieje, czyli w domyśle chce pomagać ludziom. Wiele nie zdradziłem, ale więcej pewnie będzie pokazane w serialu :)

ZuberP2M

good gay? dobry gej? xD

ocenił(a) serial na 7
Adorianu

No tak :D Przecież lubi Barrego i jest samotny ;)

BluRay2012

W sumie z tego co pokazano to takie przyziemne.. ale może nie będzie tak źle na ekranie.

btw. Ty i bzyczek zakładacie tematy z nowinkami o serialu z tego co widzę, może założycie jeden wspólny w którym będą takowe umieszczane - 'podpiąłbym' sobie takowy temat (jak temat na forum Arrow i forach o nadchodzących filmach DC) i wszystko byłoby to poczytania w jednym miejscu (jestem z osób, które wchodzą rzadko na forum a jak wchodzą to zazwyczaj w trakcie trwania serialu aby popisać sobie w temacie o odcinku - wszystko w jednym miejscu by wyskakiwało w powiadomieniach) :)

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Szczerze, to nie pomyślałem o tym. Dobry pomysł, już zakładam.

ocenił(a) serial na 7
matiiii

a może gdzieś gdzie było by to bardziej czytelne? Poza filmwebem? Mogę zrobić temat na jednym takim forum wtedy łatwiej byłoby śledzić nowinki od osób które tu często piszą.

ocenił(a) serial na 8
ZuberP2M

Użyj dodatku stylish w przeglądarce i zainstaluj nowe style dla fimwebu, to będzie dużo bardziej czytelnie i oczy nie będą bolały od czytania wpisów na forum.

Co do stroju, to uważam, że na start jest dobry. Dziwnie by było, gdyby of 0 firestorm miał kostium finalny. Musimy poczekać, aż Cisco zaktualizuje strój Barry'ego, a potem zajmie się Firestormem.

BluRay2012

Szału nie ma ale zobaczymy jak sie bedzie sytuacja rozwijać. Pamiętajmy też ze zarówno jak i Arrow sie zmienia(kosmetycznie) to i Flasha czekaja zmiany ;]

BluRay2012

Podoba mi się postać Firestorma. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznie pracować z Flashem (bo raczej wygląda na to, że będzie pozytywnym bohaterem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones