PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 594
oceny
7,8 10 1 172594
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

POMOCY!!!!!

ocenił(a) serial na 9

Na wstepie każdego odcinka w 5 sezonie sa pokazane tradycyjnie jakies scenki i ta mrożąca krew w żyłach nuta, potrzebuje
bardzo zdjęcia tego idącego zombie w koszuli chyba na polu... ta scenka jest na samym końcu melodii <3 jakby ktoś widział
te zdjęcie to bardzo poproszę :)

hubert725

Hej,
zdjecia nie mam ale motyw zombi o ktorym wspominasz pojawia sie w 2 sezonie podczas wyjazdu Shana z Rickiem z farmy kiedy chca sie pozbyc Randala, wiec to bedzie max 3 odcinek od konca, albo dalej. Szukaøabym wiec gdzies w zdjeciach z tego sezonu. Na filmwebie jednak nie widzialam.

ocenił(a) serial na 4
hubert725

O to chodzi: http://pl.tinypic.com/r/28r1gkj/8 ?

ocenił(a) serial na 9
Badly

Tj. właśnie zdjęcie z 2 sezonu jak mówi kolega wyżej :) też zajebiste, ale w 5 sezonie jest lepsza perspektywa, ale dzięki wielkie oczywiście !!!!!!!!!!

hubert725

Kolezanka! :)

ocenił(a) serial na 9
nkibs

oczywiście, wybacz ;)

hubert725

Spoko :)

ocenił(a) serial na 4
hubert725

No i tutaj się mylisz. Włączyłam 2 odcinek 5 sezonu i przewinęłam na opening po czym zrobiłam zrzut ekranu. Nie włączałam żadnego odcinka z 2 sezonu ani też nie szukałam zdjęcia w sieci.

ocenił(a) serial na 9
Badly

OK, wielkie dzięki :)

ocenił(a) serial na 1
Badly

Czesc Badly, lubisz mnie?

ocenił(a) serial na 4
Firxenow

Uwielbiam! Jak się pojawiasz to coś się dzieje ciekawego :D

ocenił(a) serial na 1
Badly

https://www.youtube.com/watch?v=4erbBxclUzs

Badly

To jest chyba najpiękniejsze ujęcie w całym TWD, do tego takie przejmujące :) Bardzo się ucieszyłam, jak je zobaczyłam w openingu i jak je jeszcze podrasowali letko.. miodzio :)

emo_waitress

Ogólnie skoro już niejako o tym jest temat to dodam od siebie że mi też wybór scenek do czołówki przypadł do gustu :)

Valdoraptor23

Mnie też się podoba. W ogóle TWD jest z tych seriali, których czołówek nigdy nie przyspieszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones