PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 757
ocen
7,8 10 1 172757
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Zombie w śpiworze!!!

ocenił(a) serial na 10

Myślałam, że widziałam już zombiaki w każdym wydaniu. Tańczące, kochające, pływające ale w śpiworze? Super :D

ocenił(a) serial na 7
JoaHa88

aha

JoaHa88

Mnie bardziej zaciekawiło jak oni umarli: z głodu, ktoś ich otruł? Raczej to drugie, bo przecież wszyscy naraz by nie padli. Dziwne to było.

Cairns

Jak spali to zombie-szczur ich pogryzł :P

tiger31648

Albo zombie-komar;)

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Racja! Teraz jak o tym myślę to też mnie to zastanawia :-)

JoaHa88

Sądzę, że mogli zatruć się czadem. Taka wersja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

ocenił(a) serial na 9
Cairns

Moim zdaniem po prostu ktoś pochował zmarłych nie wiedząc ze po śmierci stajemy się zombie.

gwen1976

Raczej nie chowa się zmarłych w śpiworach i namiotach;) Wyglądało to tak, że zginęli we śnie.

ocenił(a) serial na 9
Cairns

No tak nie zamyka się zmarłych e śpiworach ale to była inna sytuacja. Osoby w śpiworach mogły umrzeć od ran i dlatego była na nich krew, a osoby w namiocie włożyły zmarłych do śpiworów ( to mogli być ich znajomi albo członkowie rodzin, a przecież nie będą szukać czarnych worków ) i popełniły samobójstwo. A nawet jeśli ktoś ich zabił we śnie to po co by zapinał śpiwory i namiot ? aby nie patrzeć im na twarz po czas okradania ich ?

gwen1976

No właśnie te śpiwory i zamknięty namiot nie dają mi spokoju. Dlatego tak chętnie przyjęłam wersję o zatruciu, ale może rzeczywiście ktoś ich po prostu zastrzelił.

Cairns

było widać krew na śpiworach, ktoś ich zastrzelił podczas snu OBVIOUSLY

amerykanski_madafakir

Niekoniecznie, bo były również pozamykane w namiotach. A że nikt się nie ruszył podczas strzelaniny to też dziwne.

Cairns

jak spali to nie było żadnej strzelaniny, a ci ludzie z namiotu po zastrzeleniu nie byli skrępowani śpiworem dlatego się ruszali jak trupy.

ocenił(a) serial na 8
JoaHa88

mnie dzisiaj zwalił z nóg widok tych rozpływających się zombie w Atlancie, kiedy Daryl oderwał jednemu głowę i uderzył nią policjanta : O Co im się stało, spłonęli, wylały sie na nich jakieś chemikalia?? Wyglądało to naprawdę przerażająco, groteskowo.. kolejny raz jestem pełen podziwu dla zaje.... charakteryzacji w TWD :)

ocenił(a) serial na 10
MrFantastic

Cholera! Nie zdążyłam wczoraj na premierę odcinka. "Dzięki" za mały spoiler ;p

ocenił(a) serial na 8
JoaHa88

Przeżyjesz, myślałem, że oglądałaś już odcinek i ten temat założony został z zachwytu ;P To taki mały spoiler, nic tu właściwie nie napisałem

ocenił(a) serial na 9
MrFantastic

A pamiętasz pierwsze odcinki pierwszego sezonu ? Miasto zostało spalona. Ale masz rację widok był po prostu przerażający.

ocenił(a) serial na 8
MrFantastic

Generalnie cały ten plac usłany zgnilakami mnie rozłożył na łopatki ale scena z Darylem wkładającym palce w oczodoły i wyrywającym głowę razem z kręgosłupem temu zombiakowi w mojej ocenie jest najlepsza w historii TWD :D

JoaHa88

To jeszcze nic. Niedługo otworzą konserwę turystyczną, a tam......zombie

ocenił(a) serial na 8
Gasza1910

http://www.funny-potato.com/images/food/herring/teeth-can.jpg

MrFantastic

Dobre :)

ocenił(a) serial na 6
JoaHa88

Mnie to nie dziwi, że zamknęły się w śpiworze. Wyobraź sobie co czuje taki biedny zombiak! Jest ciągle głodny, wałęsa się smutny po ulicach, lasach.. A jak znajdzie w końcu jedzenie, którego jest już coraz mniej, to ono zaczyna z nim walczyć, ba, nawet chce rozwalić mu głowę! Gdy w końcu upoluje jakiegoś człeka, to zaraz zlatują się inne wygłodniałe szwędacze i zjadają posiłek zdobyty z takim trudem. Widocznie niektóre walkery nie wytrzymały presji i zaszyły się w namiocie, w ramach protestu. Niewykluczone, że w namiocie odbywały się wówczas dzikie zombiarskie igraszki, dlatego był zamknięty. Chciały odrobiny prywatności!

ocenił(a) serial na 10
gosia84_2

Protest głodowy... To ma sens! :D

ocenił(a) serial na 6
JoaHa88

Te zombie w śpiworze to pewnie jacyś faszyści z pod znaku 88. tacy ludzie są wyjątkowo głupi, wleźli pewnie do tych śpiworów za życia i poumierali tam z braku tlenu. Gardzę Tobą, polko.

ocenił(a) serial na 7
m0szfin

Ktoś tu widać ma kompleksy, i nie widzi, że pisze zupełnie nie na temat, na forum filmowym.

ocenił(a) serial na 6
truegod

Wal się faszysto. Jestem tolerancyjnym człowiekiem, ale mam nadzieję, że ty i twoi bliscy umrzecie w męczarniach, a wasz kraj upadnie, psie.

ocenił(a) serial na 7
m0szfin

Tolerancyjny człowiek, nie ma co.
Przykre jest jednak nieco, że życzysz tak źle Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones