PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 045
ocen
3,0 10 1 7045
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Widziałam jeden odcinek i dziękuję bardzo , gra aktorska, hm?... przedszkolaki lepiej grają .

nathalie34

Ciekawe kiedy skończą emisje, bo skoro kręcą to chyba ludzie ogladają

ocenił(a) serial na 1
sarah496

No to dziwię się że ludzie na poziomie to oglądają ,dno !

nathalie34

przecież ludzie oglądają to dla czystej rozrywki lub w celu poprawienia sobie humoru, więcej dystansu....wszędzie krzyczace posty

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

A czego się spodziewałaś? Przecież w tym serialu nie grają prawdziwi aktorzy tylko zwyczajni ludzie, którzy chcą być w telewizji lub po prostu trochę zarobić. Każdy może w tym wystąpić, nawet żul spod budki z piwem.

ocenił(a) serial na 1
dirt16

Spodziewałam się że telewizja nie będzie puszczać takiego nic , lepiej poczytać książkę , właśnie czytam , Stevena Kinga " joyland ".

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Jest wiele dużo gorszych produkcji od tego: Top Chef, Hell's Kitchen, Kuchenne rewolucje, Celebrity splash, Trudne sprawy, Dlaczego ja, Xfactor, Mali giganci, Szkoła, oraz najważniejsze - Kto poślubi mojego syna.
Ukrytą prawdę da się obejrzeć bez wyrywania włosów z głowy w przeciwieństwie do tego co wymieniłem wyżej.

ocenił(a) serial na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones